Genel Blog

DVDFab HD Decrypter

37

DVDFab HD Decrypter

Not: Bu programda zararlı yazılımlar saptama edildiğinden nedeniyle yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Dosya ve Disk Yöneticileri kategorimize göz atabilirsiniz.

DVDFab HD Decrypter programı bilgisayarınızı kullanarak DVD’ler yazmanızı ve kopyalamanızı karşılayan ücretsiz programlardan bir tanesine ve keza HD-DVD’ler hem de Blu-ray diskler için de destek sağlıyor. Program DVD’lere konulan korumaların hepsini kaldırabiliyor ve Blu-ray için de böylece fazla korumayı aşabiliyor. Bu Nedenle ripleme işlemlerinizi ya da kopyalama işlemlerinizi en kolay yoldan tamamlayabiliyorsunuz.

Programı kullanarak gerçekleştirebileceğiniz kopyalama işlemlerini dilerseniz bütün bir diski kopyalayarak, dilerseniz de yalnızca esas bölümü kopyalayarak yapabilirsiniz. Özellikle disklerinin kullanılmaktan yıprandığını ve arşivlik olarak saklayamadığını düşünenlerin kuşkusuz bilgisayarlarına filmleri atmaları gerektiği aşina bir gerçek.

Bedava olarak kullanabileceğiniz program keza temiz arayüzü hem de kolay kullanılır yapısı ile kuşkusuz denenmesi gerekenler aralarında.

Bir önceki yazımız olan Wise Game Booster başlıklı makalemizde end irrelevant services, end unnecessary processes ve game booster hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.