Genel Blog

EaseUS Data Recovery Wizard Professional

38

EaseUS Data Recovery Wizard Professional

EaseUS Veri Recovery Wizard Professional, iyice tehlikesiz ve efektif bir hard disk data kurtarma yazılımıdır. Özel bir data kurtarma çözümü getiren yaızlım, tüm veri kaybetme senaryolarında işe yarıyor. Hard diskinizden sınırsız çeşitteki dosyalarını kurtarmanızı karşılayan program oldukça yardımcı. Hard diskinizin kayıtlı bir bölümünden, usb cihazınızdan, hafıza kartınızdan, dijital kameranızdan, müzik oynatıcınızdan ya da diğer bütün depolama cihazlarından kaybolan ya da yanlışlıkla silinen verilerinizi EaseUS Data Recovery ile kurtarmak muhtemel.

Yanlışlıkla silme, format atma, verilerin belirli bir parçasını kaybetme, verilerinize ulaşamama veya virüs saldırıları gibi durumlarda verilerinize yeniden dinç bir şekilde ulaşmanızı sağlayan program ile kimi vakit hayati ağırlık içeren dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Program 3 ayrı modda çalışmaktadır. Bunlar, silinmiş dosya kurtarımı, bütün dosya kurtarmı ve belirli bir birim kurtarımıdır. Programı uygulamak için yapmanız gereken 3 işlem mevcuttur. İlk olarak kurtarma modunu seçerek sonradan tarama işlemini başlatmalısınız. Tarama işlemi tamamlandığında kurtarmak istediğiniz dosyaların önizlemesini görebilir ve kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin için önem taşıyan fotoğraf, belge, video, müzik, e-posta, arşivler ve daha fazlasını kaybolduğunda yada teknik bir nedenden ötürü ulaşamadığınızda kurtarmanızı karşılayan programın test sürümünü indirerek bedava olarak kullanabilirsiniz. Beğenmeniz durumunda programın pro sürümünü satın alarak sınırsız bir şekilde programın özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Gihosoft iPhone Data Recovery Free başlıklı makalemizde free iphone data recovery, free iphone data recovery software ve free iphone recovery hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.