Genel Blog

EaseUS Partition Master Free

21

EaseUS Partition Master Free

EaseUS Partition Master Free, HDD, SSD, USB şoför, fikir kartı ve diğer çıkarabilir cihazlar için disk bölme, disk temizleme, disk birleştirme, disk klonlama, formatlama işlemlerine izin veren bedava bir Windows programı.

Windows XP’den Windows 10’a tüm işletim sistemlerinde, tüm bilgisayarlarda sorunsuz başvuru formu sunan disk bölme (bölümleme) programı EaseUS Partition Master Free ile sabit ve harici diskleriniz üstünde her türlü işlemi kolay, hızlı ve de sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Teknik bilgiye gereklilik duymadan disk bölmeden HDD’den SSD’ye klonlamaya, HDD birim kurtarmadan MBR diski GPT’ye çevirmeye bir disk üzerinde yapılabilecek her türlü işlemi yapabilmenizi karşılayan, kullanıcı dostu arayüzle geliyor program.

EaseUS Partition Master Özellikleri:

Disk bölme (bölümleme) Disk birleştirmek Disk arıtma Disk ayırma Disk şekillendirme Disk klonlama (HDD’den SSD’ye, SSD’den HDD’ye klonlama) Disk hatası ayar HDD birim kurtarma MBR’den GPT’ye, GPT’den MBR’ye çevirme

Hem EaseUS Partition Master Professional sürümüne bu bağlantı yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan RedCrab başlıklı makalemizde RedCrab İndir - Tam Ekran Editörlü Gelişmiş Hesap Makinesi - Tamindir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.