Genel Blog

EaseUS System GoBack Free

20

EaseUS System GoBack Free

EaseUS System GoBack Free, Windows işletim sistemi sürümünüzü değiştirip eski haline getirebilmek için kullanabileceğiniz bedava bir sistem yedekleme programı.

Yeni çıkacan Windows 10‘u yükleyip memnun kalmayan kullanıcıların Windows 8 ya da 7‘ye zahmetsizce dönebilmesini karşılayan program, sisteminizi tek tuşla yedekleyebildiği gibi, yeniden tek tuşla geri doldurma işlemlerini de yapabiliyor.

Bütün başvuru formu ve oyunlarınızı da Windows ile birlikte yedekleyen program, böylece Windows işletim sistemini eski haline aldığınızda yanında diğer kullandığınız oyun ve uygulamaları da kullanabilmenizi sağlıyor.

Yeni bir Windows sürümü sınamak istediğiniz de işinize çok yarayabilecek olan program tamamen bilgisayarınızda oluşan sorunlardan da geri yükleme yaparak kurtulabilirsiniz.

Hangi Durumlarda İhtiyacınız Olabilir?

Windows 10’a harmoni sağlayamazsanız Kullandığınız uygulamalar yen yüklediğiniz işletim sistemi ile ahenkli çalışmazsa Sistem yüklemesi sebebiyle sizin için tartı taşıyan dosyalar kaybolursa Windows yüklemesinden daha sonra sistem ayarlarında kusur alırsanız

Bu ve bir fazla benzer durumda kullanabileceğiniz program, yedekleme yaptığınız andaki bilgisayarınızı dilediğiniz zaman tekrar geri getiriyor. Bu Nedenle format atma veya sanki işlemler yapmadan, bir de kullandığınız kullanım, program ve oyunları da kaybetmeden eski Windows işletim sistemine geri gelebiliyorsunuz.

Iyice ücretsiz olarak sunulan programı derhal indirip mutlaka bilgisayarınızda bulundurmanızı nasihat ederim.

İndir

Bir önceki yazımız olan GWX Stopper başlıklı makalemizde block get windows 10, download gwx stopper ve gwx disabler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.