Genel Blog

Ebru Akel kimdir, kaç yaşında? Ebru Akel kaç çocuğu var?

22

Ebru Akel kimdir, kaç yaşında? Ebru Akel kaç çocuğu var?

Ebru Akel’in hayatı araştırılıyor. Oyunculuk kariyerinde Ufak Sırlar, Krem, Eltiler, Kara Melek gibi dizilerde başarı yakalayan Ebru Akel, Bu Tarz Benim, Gelinim Olur Musun gibi programları sunmuştur. Peki ama Ebru Akel kimdir, kaç yaşında, çocukları ve sevgilisi ile ilgili bilgiler neler?

Ebru Akel kimdir, kaç yaşında?

Ebru Akel, 1 Mart 1976 İzmir doğumlu. Akel ve eşi Özer Sancak temmuz 2020’de boşandıklarını duyurmuşlardı. Çiftin Eren Sancak isimli bir çocukları bulunuyor.

Ebru Akel’in hayatı

Ebru Akel, 1 Mart 1976 İzmir doğumlu Türk televizyon sunucusu ve dizi oyuncusu.

Akel, İzmir’de doğdu. Ablaları Deniz ve Şeniz’den sonradan ailenin üçüncü kız çocuğudur. Yedi yaşında bale eğitimi almaya başladı. İzmir Gazi İlkokulu’ndan mezun oldu.

9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde ortaokul, lise ve üniversite eğitimi aldı.

1996’da birincil oyunculuğunu Hiç Bana Sordun mu adlı televizyon dizisinde gerçekleştirdi. Gerisinde 1997’de Motor Life adlı televizyon programını sundu. 1998’de Eltiler dizisinde yer aldı.

1998’de brt’de yayınlanan Sihirli Ayna isimli moda programını sunmaya başladı ve 2000’e kadar devam etti. Keza 1998-2000 arasında dönemin ses getiren Star TV dizisi Kara Melek’te oynadı. 2000’de Benim İçin Yas, 2001’de ise Kumsaldaki İzler isimli iki dizide rol aldı.

Bir önceki yazımız olan Doğduğun Ev Kaderindir Tarık kimdir, gerçek adı ne? Fırat Doğruloğlu kaç yaşında? başlıklı makalemizde doğduğun ev kaderindir 14 bölüm full izle, doğduğun ev kaderindir canlı izle ve doğduğun ev kaderindir fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.