Genel Blog

Ebru ŞALLI peeling tarifi

145

Ebru ŞALLI peeling tarifi

YAĞLI CİLTLER İÇİN PEELİNG
Ebru Şalı programında yağlı ciltler amacıyla natürel ayrımsız peeling tarifi verdi. Kendinisin birlikte bu peelingi uyguladığını ve çok yararının dokunduğunu söyleyen Ebru ŞALLI Bakım yapmayı muhip bayanlarla tarifini paylaştı..

MALZEMELER:
Bire Bir kahve kaşığı kişmiri şeker hastalığı, tıpkı husye akı, sakim bandaj maydanoz.
YAPILIŞI VE KULLANIMI:
2 sayı adaçayı poşeti tıpkı boduç suda demlenip buharına yüzümüzü tutuyoruz. Ten gözeneklerimizi açıyor. Başımızı havlu ile kapatıp 5-10 dakika bekletiyoruz. Maydanozu sapları ile baraber koyup konusunda er bezi akını ekleyip rondoda iyice inceltiyoruz. Sonraları içine en son yağız şekeri katıyoruz rondodan şekerle geçirmiyoruz. şöle bi kaşıkla karıştırıp cilde sürüyoruz. Gece yatmadan önceki yaparsak elan çalışkan olacaktır. Maydanoz cildimizin ödemi atmasını sağlıyor, haya cildi gerip parlaklaştırıyor, karaca şeker yağız noktaları temizliyor. Sonrasında soda ile cildimizi yıkarsak mebzul peki.

Kimlik Semirtilmiş Ciltler İçin Maskeler cildi derinlemesine temizleyen peçe cildi ölü hücrelerden arındırmak ebru şallı peeling peçe ebru şallı peeling tarifi ebru şallı semirtilmiş deri maskesi ebru şallı besili ciltlere peeling semirtilmiş kap arındırıcı maske semiz ten için peeling besili ciltler amacıyla tabii maskeler semiz ciltler üzere peçe semirtilmiş ciltler için peeling

Yoruma kapalı.