Genel Blog

Ece Yaşar, ‘Çukur’ dizisine veda etti

38

Ece Yaşar, 'Çukur' dizisine veda etti

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Damla Sönmez ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin paylaştığı ‘Çukur’ dizisinin finali için geri sayım başladı. Finale sayılı günler kala bazı oyuncular hikayesi gereği diziden terketmek zorunda kaldı. Geçtiğimiz hafta “Celasun” karakterine hayat veren Kubilay Aka’nın gerisinde bu hafta bir ad daha ‘Çukur’a veda etti.

Dün akşam 124. bölümüyle ekranlara gelen ‘Çukur’da; Karaca mahalleden ayrıldığını düşündüğü Celasun’un amca tarafından öldürüldüğünü öğrendi. Celasun’un gömüldüğü yeri bulan Karaca gözyaşlarına boğuldu.

İntikam elde etmek için amca Cumali Koçovalı’yı takip eden Karaca, onun Kulkan ile buluştuğunu fark etti. Cumali’yi her şeyi Vatolu’ya anlatacağını söyleyerek korkutma eden Karaca, elindeki silahı düşürdü. Karaca’yı yere yatıran amca Koçovalı, onu elleriyle boğarak öldürdü. Bu Nedenle Ece Yaşar da diziden ayrıldı.

‘Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli, dizi setinde Ece Yaşar’la çekilen bir fotoğrafını Instagram’dan paylaşarak, “Canım benim fazla hoş olsun her şey” notunu düştü.

 

Karaca’nın ölümünün ardındaki ise ‘Çukur’un resmi sosyal medya hesabından Ece Yaşar’a veda paylaşımı yapıldı. Paylaşımda “Fazla şey yaşadın, fazla şey kaybettin ama daima kim olduğunu hatırladın. Hoş Bir Şekilde kal Selim’in kızı. Hoş Bir Şekilde kal Karaca. Teşekkürler Ece Yaşar” ifadeleri kullanıldı.

60759703bf21441f2c4553ab

 

 

Bir önceki yazımız olan Ceren Hindistan telefon ve tableti yasakladı başlıklı makalemizde bestemsu özdemir, caner özçavuş ve ismail hakkı ürün hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.