Genel Blog

EDHO 194. Bölüm Fragmanı İzle ATV 11 Mayıs Tanıtımı

32

EDHO 194. Bölüm Fragmanı İzle ATV 11 Mayıs Tanıtımı

Bilgiyo – ATV kanalında yayınlanan ve 6 sezondur devam ederek televizyon klasikleri arasında giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle olay yaratan EDHO, hayranlarını her bölümde ekranları başına bağlamayı başarıyor. Dizinin izleyenleri EDHO 194. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını ararken, EDHO 194. birim fragmanı izle linki haberimizde sizlerle. …

Bilgiyo – ATV kanalında yayınlanan ve 6 sezondur devam ederek televizyon klasikleri arasında giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. yeni birim fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle olay yaratan EDHO, hayranlarını her bölümde ekranları başına bağlamayı başarıyor. Dizinin izleyenleri EDHO 194. yeni birim fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını ararken, EDHO 194. birim fragmanı izle linki haberimizde sizlerle.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi tam 6 sezondur ATV ekranlarından izleyenleriyle buluşmaya devam ediyor. Dizinin her yeni bölümü hayranları tarafından birincil günkü heyecanıyla peşine düşüp takip edilmeye devam ediyor. Coşku ve aksiyonun bir an olsun düşmediği ve izleyenlerin yüreklerini ağızlarına getiren çatışma sahneleriyle oldukça alaka çeken Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, salı günleri reyting sıralamasının üst sıralarındaki yerini kimselere kaptırmıyor.

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeniden izleyenlerine coşku fırtınaları yaratan bir bölümle daha ekranlara gelecek. EDHO’nun yeni bölümünde Hızır Çakırbeyli, Tuncay’ı infaz ettikten sonra, geçtiğimiz bölüm Tipiyi öldüren Rıdvan ve çetesini son vermek için harekete geçecek. Düşmenını tanımak için onun ayağına giden Hızır Çakırbeyli, savaş baltalarını çektiği Rıdvan’a 24 saat zaman verir.

Tipi’yi kızdırmak için merhum eşi Gönül’e iftira atan Macit ise yaptığı hatanın bedelini canıyla ödemişti. Tipinin, Rıdvan’ın kardeşi Macit’i öldürmesi savaşın ilk adımı olmuştu. Savaşı ayrıntılarıyla alevlendiren durum ise Rıdvan’ın Tipiden Macit’in intikamını alması oldu. öte taraftan Hızır ve İlyas, mezbahadan alev ederek onların hayatını kurtaran kişinin kim olduğunu bulmak için araştırmalarına devam ediyor. Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 200. bölümle birlikte sezon finali yapması bekleniyor.

EDHO dizisinde İlyas ile araları bozulan Ömür’ün diziden ayrılması bekleniyor. Ömürün dışında sürpriz bir ismin daha sezon sonunda diziden ayrılması olası. Sezon finali yaklaşırken EDHO hayranları bir sonraki bölümde neler olacağını merakla bekliyor. Bu meraklı bekleyişe bir bitirmek isteyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hayranları, EDHO 194. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını arıyor.

EDHO 194. Bölüm Fragmanı İzle

Bir önceki yazımız olan Kadir Gecesi Ne Zaman? Leyle-i Kadir Gecesi Ne Demek? başlıklı makalemizde kadir gecesi ne demek kısaca, kadir gecesi ne zaman ve kadir gecesi ne zaman 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.