Genel Blog

EDHO Alparslan Çakırbeyli ölüyor mu, diziden mi ayrılacak? EDHO Alparslan öldü mü? Yunus Emre Yıldırımer kimdir, nereli, kaç yaşında?

21

EDHO Alparslan Çakırbeyli ölüyor mu, diziden mi ayrılacak? EDHO Alparslan öldü mü? Yunus Emre Yıldırımer kimdir, nereli, kaç yaşında?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanının son sahnesinde Alparslan’ın vurulduğu görülüyor. Bunun arkasından izleyiciler EDHO Alparslan öldü mü, niçin vuruluyor? Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan ölecek mi? Alparslan diziden mi ayrılıyor?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ALPARSLAN ÖLDÜ MÜ, NIÇIN VURULUYOR?

EDHO 182. birim fragmanında Alparslan Çakırbeyli’nin vurulduğu görülüyor. Lakin Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi, diziden ayrılacak mı henüz katiyet kazanmadı ve resmi bir tanımlama da yapılmadı. Gelecek bölümlerde Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi, yaralandı mı, son durumu nedir öğreneceğiz.

EDHO 183. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Zaafı olan herkes ölür!”

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’yi şebekenin elinden kurtarmanın sevincini yaşayamadan, yeğeni Alpaslan’ın canının derdine düşer. Kendi mekanlarında, dostlarının arasında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede yaşam savaşı verir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hızır Çakırbeyli bütün ailesini ve dostlarını bir araya toplayarak iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli’nin bu isteğine en süratli yanıtı ise kimsesizlerin babası Doğan verir. Alpaslan’a yapılan ssaldırının arkasındaki isme ulaşan Yetim Doğan, okları kontrgerilla İshak’a çevirir. “Benim ciğerime göz diktiler” diyen Yetim Doğan, sokaklardaki bütün kimsesizleri İshak’ın izini bulmaya çağırır.

İlyas Çakırbeyli Doğan Baba’nın bulduğu adreslere bir bir baskınlar yapar. Bütün aile biçare halde Alpaslan’dan gelecek haberi beklerken, Ceylan Çakırbeyli’nin tek duası ise Alpaslan’ın yaşamasıdır.

EDHO Alparslan Çakırbeyli ölüyor mu, diziden mi ayrılacak? EDHO Alparslan öldü mü? Yunus Emre Yıldırımer kimdir, nereli, kaç yaşında?

YUNUS EMRE YILDIRIMER KİMDİR?

Yunus Emre Yıldırımer (d. 5 Şubat 1982), Arap kökenli Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu.

Siirt’te dünyaya gelen Yunus Emre Yıldırımer birincil, orta ve lise eğitimini Diyarbakır’da tamamladı. Gerisinde Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’ne girdi ve buradan mezun oldu. Konservatuvar eğitimine devam ederken Melisa Özge Yıldırımer ile evlendi. İlk oyunculuk deneyimi, 2007 yılında yayınlanan Hatırla Sevgili ile oldu. Peşinde Evimin Erkeği, Sardunya Sokağı, Ritmini Arayan Kalpler gibi dizilerde rol aldı. 2013 yılında vizyona giren Selamlama adlı sinema filminde rol aldı ve Senegal’e dışarı giden bir öğretmeni canlandırdı. aynı zamanda tiyatroya da devam etti ve Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu’na dahil olarak tiyatro oyunlarında sahneye çıktı. 2013 yılında yayınlanmaya başlayan Fatih-Harbiye adlı dizide Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’le başrolü paylaşarak bu dizide Şinasi rolünü canlandırdı.

Yunus Emre Yıldırımer 2015 yılından beri Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Alparslan Çakırbeyli karakterini canlandırmaktadır.

ROL ALDIĞI DİZİLER VE FİLMLER

2015 – Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz – Alpaslan Çakırbeyli

2013–2014 – Fatih-Harbiye(Şinasi) (TV Dizisi)

2013 – Selam(Harun) (Sinema Filmi)

2011 – İnsan Aldandı (Ömer Korcan) (TV Dizisi)

2011 – Mavi Kelebekler (Murat) (TV Dizisi)

2010 – Kader Çizgisi(Semih) (TV Dizisi)

2010 – Güz Gülleri (Ali-Bilal Aydın) (TV Dizisi)

2009 – Yapma Diyorum (TV Dizisi)

2009 – Kırık Kalpler – Ritmini Arayan Kalpler (TV Dizisi)

2009 – IV. Osman (Seri Katil) (TV Dizisi)

2008 – Dantel (Murat) (TV Dizisi)

2008 – Bir Göçmen Kuştu O (TV Dizisi)

2007 – Sardunya Sokağı (Orçun) (TV Dizisi)

2007 – Evimin Erkeği (Memo) (TV Dizisi)

2007 – Elif’in Günlüğü (Burak) (TV Dizisi)

2007 – Hatırla Sevgili (Ömer) (TV Dizisi)

ROL ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

Kral Dairesi – İstanbul Devlet Tiyatrosu (2009-2010)

Sindirella Ç.O. – Tiyatro Mie (2009-2010)

Yetkisiz – Tiyatro Hal (2009-2010)

A4 – Tiyatro Hal (2010-2011)

Yaka Beyaz – Tiyatro Hal (2012 -2013)

Ramazan Şenliği – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Tahir İle Zühre – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Telgrafçı Hamdi – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Hülleci – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Yanlışlıklar Komedyası – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Barışma Gezegeni – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Ceviz ile Karınca – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Bir önceki yazımız olan TRT 1 Masumlar Apartmanı canlı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? Masumlar Apartmanı son bölüm izle, son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde masumlar apartmanı 1 bölüm izle trt, masumlar apartmanı 1 bölüm trt 1 ve masumlar apartmanı canlı izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.