Genel Blog

EDHO neden yok, bitti mi? 9 Şubat Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmadı? EDHO final mi yaptı?

28

EDHO neden yok, bitti mi? 9 Şubat Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmadı? EDHO final mi yaptı?

ATV’nin en beğenilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün ekranlara gelemeyecek. ATV yayın akışına kadar bugün Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçı oynanacak. Peki Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni birim ne vakit yayınlanacak? EDHO yeni bölüm saat kaçta hangi kanalda?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BUGÜN DEĞIL MU?

Yapılan açıklamaya göre bu hafta ZTK maçı nedeniyle Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü ekranlara gelemeyecek. Yani EDHO 9 Şubat Salı 2021 tarihinde ekranlara gelmeyecek. Bugün EDHO dizisi yerine Ziraat Türkiye Kupası maçı olacak. Bugün ATV’de 20:45 ‘de Fenerbahçe – Medipol Başakşehir FK maçı olacak.

9 ŞUBAT SALI EDHO NEDEN DEĞIL?

Bugün ATV’de 20:45 ‘de Fenerbahçe – Medipol Başakşehir FK maçı olacak. Haliyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelemeyecek. Yeni bölümünün sonraki hafta ekranlara gelmesi bekleniyor.

EDHO BİTTİ Mİ?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bitmedi, tüm hızıyla devam ediyor. Lakin Ziraat Türkiye Kupası maçları ATV’de yayınlandığı için haliyle bugün yeni bölümü ekranlara gelmeyecek. Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünün haftaya yayınlanması bekleniyor.

9 ŞUBAT ATV AKŞAM SAATLERİ YAYIN AKIŞI

19:45 – Kupa Günlüğü

20:45 – Fenerbahçe – M. Başakşehir

22:30 – Akıncı 6. Birim

EDHO neden yok, bitti mi? 9 Şubat Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmadı? EDHO final mi yaptı?

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır yeni bir döneme hazırlanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. Birim izle yeni birim izle

Ebru’nun ihanetiyle hemen hemen şok yaşayan Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli’nin tüm ikazlarına rağmen Cihan’ı devre dışı bırakır ve Fuat’ı ortaya dışında tutmak için hedefe kendisini koyar. Hızır Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan yetmiyormuş gibi acilen de eşi Ceylan’ın hayatı için üzüntü etmeye başlar. Hızır Çakırbeyli yeni oyunu sevdiklerinin canını kurtarmak için kurar.

Didem’i kaçırma girişiminde başarısız olan Kaya, bedelini canıyla öder. İdris reis oğlu Kaya’yı toprağa vermenin acısını Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı’dan dahil etmemek ister. Yaman Korkmaz’ın çevirdiği oyuna düşen İdris Reis, eski defterleri açarak memleketten akrabalarını çağırır. Çakırbeyli ailesi tüm çabalarına karşın yeni bir rakip edinmiştir. İdris Reis’e, içten yolu göstermeye çalışan Tufan Reis ise arada kalır. Ortalığı sakinleştirmek için yaptığı her hamlede başarısız olan Hızır Çakırbeyli de artık yeni bir mücadeleye hazırdır.

Yaman Korkmaz, çevirdiği oyunlarına bir yenisini daha ekleyerek Ceylan Çakırbeyli’nin ortadan kaldırdığı Cihan’ın yeğeni Özcan’ı ekler. Özcan’ı Hızır Ali’nin üstüne salan Yaman Korkmaz bir taşla iki kuş dövme niyetindedir. Yaman’ın bu hamlesi Façalılar ve İdris Reis arasındaki rekabeti daha da hareketlendirecektir.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı 5. bölüm full izleme linki! Maraşlı son bölüm tek parça full izle! Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde maraşlı, maraşlı 5 bolum izle ve maraşlı 5. bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.