Genel Blog

Efsane dizi ‘Aşk-ı Memnu’ yeniden ekranda

19

Efsane dizi 'Aşk-ı Memnu' yeniden ekranda

Kanal D’nin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in paylaştığı, yayınlandığı her dönem merakla izlenen fenomen dizisi “Aşk-ı Memnu”, 05 Nisan Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün tekrar ekrana geliyor.

Tatlıtuğ ve Saat’in yanı sıra Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre, Hazal Kaya ve Zerrin Tekindor gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı, oyuncu performansları değin ebedi hikayesiyle de ekranlara damgasını vuran “Aşk-ı Memnu”, hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de…

Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından uyarlanan dizide, İstanbul’un sayılı zenginlerinden Adnan Bey, fazla sevdiği karısı İnci öldükten daha sonra çocukları Nihal ve Bülent ile kalmıştır. İkinci evliliğini kendisinden yaşça fazla genç olan Bihter ile yapar. Ama Bihter’le yeğeni Behlül arasındaki karşısında konulamaz çekim, yaşadıkları yalıda komplo batmış günlerin yaşanmasına niçin olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Reyting sonuçları 3 Nisan 2021 Cumartesi: Kardeşlerim, Gönül Dağı, Kuzey Yıldızı İlk Aşk başlıklı makalemizde 25 eylül 2020 reyting sonuçları, 29 eylül reyting sonuçları ve dizi reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.