Genel Blog

Emanet 28 Ocak Perşembe 104. bölüm fragmanı izle!

153

Emanet 28 Ocak Perşembe 104. bölüm fragmanı izle!
Emanet 28 Ocak Perşembe 104. bölüm fragmanı izle!

Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Can dizisinin hafta içi yayınlanan bölümlerine deste iri oluyor. Reytingleri de herhangi bir sabık bölümde daha gür gelen dizi film, çıktı mızrap aynı seyirci kitlesini namına bağlamış durumda. Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Patent Yusuf Özkan, Gülderen Güler, Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem kadar isimleri kadrosunda buluşturan günce dizinin temas bölümü heyecan dalgası şeklinde geçiyor.

Annesiz ve yetim artan yeğenleri Yusuf’u mukaddes ayrımsız can üzere gören Seher ve Kumarhane’ın kalplere yapışık öyküsü Kişi, geçmiş sezonunda bu iri başarıyı yakalayarak Sınır 7 üzere haddinden fazla gür tıpkı günce seri oldu. Hayat’mağara 28 Karı Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 104. eskimemiş bölümünde neler yaşanacağı dahi merakla bekleniyor. Birçok dizi hayranı yeni devir fragmanının ne ant yayınlanacağını zaaf ediyor. Geçek 7’nin youtube kanalında hafta içi seçme gün 21.15 – 21.30 arasında dizinin eskimemiş büro fragmanı paylaşılıyor. 28 Aile Perşembe amacıyla elan tanıtma filmi yayınlanmadı. Amma yayınlandığı anda haberimizde yerini alacak.. Aşağıda Çarşamba günü yayınlanan Sevimli 103.kesim fragmanını bulabilirsiniz. 104.göz fragmanını üstelik yayınlanır yayınlanmaz bir lahzada paylaşacağız.

Peki Kişi dizisinin 103. bölümünde neler yaşanmıştı? Yeniden hatırlayalım: Zuhal, Kumarhane ve Seher’in evleneceğini öğrenince çokça öfkelenir. Seher, kendini kaybeden Zuhal’in elinden boşanmak için çırpınır ancak onu kurtaran hiç tahmin etmediği biri olacaktır. Hayriye, Yağız hakkındaki kesme kararını söylemiştir. Onu gelin kendisine kabul etmez. İbo, annesini yumuşatmak için benzeri cazibe yapar fakat bu anlayış edemediği sonuçlar doğurur.

Karamel Yapım imzasını haiz Birey, çekici öyküsüyle hafta içi gelişigüzel dönem 19:00’da Yol 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Yoruma kapalı.