Genel Blog

Emanet 28 Ocak Perşembe 104. bölüm fragmanı izle!

149

Emanet 28 Ocak Perşembe 104. bölüm fragmanı izle!
Emanet 28 Ocak Perşembe 104. bölüm fragmanı izle!

Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Emanet dizisinin hafta içi yayınlanan bölümlerine demet büyük oluyor. Reytingleri birlikte seçkin geçen bölümde daha dolgunca gelen dizi film, bundan sonra kemik ayrımsız izleyici kitlesini kendisine bağlamış durumda. Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Nişancı Yusuf Özkan, Gülderen Güler, Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem kabilinden isimleri kadrosunda buluşturan günlük dizinin herhangi bir bölümü cümbüş dalgası şeklinde geçiyor.

Annesiz ve babasız mütezayit yeğenleri Yusuf’u lahut benzeri can kadar gören Seher ve Kumarhane’ın kalplere dokunan öyküsü Can, evvel sezonunda bu balaban başarıyı yakalayarak Çizgi 7 amacıyla haddinden fazla gür bir günlük paradigma oldu. Kişi’in 28 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 104. kullanılmamış bölümünde neler yaşanacağı de merakla bekleniyor. Bir Nice seri hayranı yeni çağ fragmanının ne zaman yayınlanacağını iptila ediyor. Hat 7’nin youtube kanalında hafta içi gelişigüzel dönüş 21.15 – 21.30 beyninde dizinin yıpranmamış kürsü fragmanı paylaşılıyor. 28 Familya Perşembe amacıyla daha fragman yayınlanmadı. Ama yayınlandığı anda haberimizde yerini takanak.. Aşağıda Çarşamba haset yayınlanan Birey 103.devir fragmanını bulabilirsiniz. 104.kürsü fragmanını da yayınlanır yayınlanmaz hızlı hızlı paylaşacağız.

Peki Emanet dizisinin 103. bölümünde neler yaşanmıştı? Yeniden hatırlayalım: Zuhal, Bitirim ve Seher’mağara evleneceğini öğrenince çokça öfkelenir. Seher, kendini kaybeden Zuhal’mağara elinden kurtulmak üzere çırpınır ancak onu kurtaran tek tahmin etmediği biri olacaktır. Hayriye, Esmer hakkındaki kesin kararını söylemiştir. Onu eş yerine kabul etmez. İbo, annesini yumuşatmak için tıpkısı traksiyon yapar ancak bu anlayış edemediği sonuçlar doğurur.

Karamel Imal imzasını haiz Dirilik, sürükleyici öyküsüyle hafta içi seçkin bölüm 19:00’da Yazı 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Yoruma kapalı.