Genel Blog

Emanet dizisi 148. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

44

Emanet dizisi 148. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Itimat yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Itimat dizisi yeni bölümde neler olacak? Emanet dizisi 148. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Itimat 148. bölümde hangi olaylar yaşanacak? Detaylar haberimizde.

ITIMAT 148. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 147. bölümünden sonradan 148. birim fragmanı yayınlandı.

EMANET 148. BIRIM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

ITIMAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YAMAN VE SEHER İÇİN UMUT IŞIĞI

Emanet’te bu akşam Yaman ve Seher karşılarına çıkan fırsatı değerlendirip Yusuf’un sağlığına kavuşmasını sağlayabilecek mi?

147. Birim Özeti:

Yusuf’la ilgili bütün korkularını geride bırakan Yaman ve Seher, farkında olmasalar da çok yakınlaşmışlardır. Onların bu hali en çok da Zuhal’in dikkatini çekecektir.

Karamel Yapım imzasını içeren Emanet, düzgün öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Emanet dizisi 148. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

ITIMAT KONUSU NE?

Seher, ihtiyar babasıyla birlikte yaşayan tevazu, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Bundan Böyle ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Fakat Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir meslek adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü yalnızca masumiyetinden ve sabrından bölge Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşısında amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır rahat kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir itimat büyümeye başlatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Baraj 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baraj 33. bölüm canlı izle! Baraj dizisi oyuncuları kimler? Baraj konusu ne? başlıklı makalemizde baraj dizisi, baraj yeni bölüm fragmanı ve gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.