Genel Blog

Emanet dizisi 150. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

37

Emanet dizisi 150. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Itimat yeni birim fragmanı araştırılıyor. Itimat dizisi yeni bölümde neler olacak? Emanet dizisi 150. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 150. bölümde hangi olaylar yaşanacak? Detaylar haberimizde.

ITIMAT 150. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 149. bölümünden daha sonra 150. bölüm fragmanı yayınlandı.

EMANET 150. BIRIM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

ITIMAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SEHER’İN MASUMİYETİ ORTAYA ÇIKACAK MI?

Itimat’te bu akşam Yaman gerçeklerin peşine düşer. Seher’e kapan kuran Zuhal ve İkbal ise paniğe kapılır.

149. Birim Özeti:

Gerçekleri öğrenmek için dedektifle görüşmeye gelen Yaman, Seher’in masumiyetini öğrenebilecek midir? Yaman’ın gerçekleri öğrenmesinin kendileri için felaket olduğunu bilen İkbal ve Zuhal ise biçare kalmışlardır.

Karamel Üretim imzasını taşıyan Emanet, düzgün öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Emanet dizisi 150. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

EMANET KONUSU NE?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan tevazu, genç ve hoş bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin dışarı giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Oysa Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir meslek adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya aleyhinde amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır dar kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir itimat büyümeye başlatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 57. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 56. son bölüm izle! Mucize Doktor oyuncuları kimler, konusu ne? başlıklı makalemizde icerikhaber, mucize doktor fragmanı ve mucize doktor yeni bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.