Genel Blog

Emanet dizisi 155. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

49

Emanet dizisi 155. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Emanet yeni birim fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisi yeni bölümde neler olacak? Emanet dizisi 155. yeni birim fragmanı yayınlandı mı? Itimat 155. bölümde hangi olaylar yaşanacak? Ayrıntı haberimizde.

EMANET 155. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 154. bölümünden sonradan 155. bölüm fragmanı yayınlandı.

EMANET 155. BIRIM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

EMANET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YAMAN KOLAYLIK BULACAK MI?

Itimat’te bu akşam Yaman sonunda dedektife ulaşır. Dedektif Yaman’ın içini rahatlatabilecek mi?

154. Birim Özeti:

Nihayet dedektife ulaşan Yaman artık kendisinden saklanan gerçeklere fazla yakındır. Onca acı ve ıstırabın son bulması, dedektifin ağzından çıkacak kelimelere bağlıdır.

Karamel Üretim imzasını taşıyan Emanet, akıcı öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Emanet dizisi 155. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

ITIMAT KONUSU NE?

Seher, ihtiyar babasıyla birlikte yaşamış tevazu, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin dışarı giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Fakat Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir meslek adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü yalnızca masumiyetinden ve sabrından bölge Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya aleyhinde amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır dar kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde farklı bir itimat büyümeye başlatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Kıbrıs nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi hangi ülkede çekiliyor? Bir Zamanlar Kıbrıs hangi il ve ilçede çekildi? başlıklı makalemizde bir zamanlar kıbrıs, bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm ve bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.