Genel Blog

Emanet dizisi 156. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

119

Emanet dizisi 156. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Itimat yeni birim fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisi yeni bölümde neler olacak? Emanet dizisi 155. yeni birim fragmanı yayınlandı mı? Emanet 156. bölümde hangi olaylar yaşanacak? Ayrıntı haberimizde.

EMANET 156. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 155. bölümünden sonradan 156. bölüm fragmanı yayınlandı.

EMANET 156. BIRIM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

EMANET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YAMAN GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Emanet’te bu akşam Yaman bu zamana değin Seher’e adaletsizlik yaptığını anlar. Yaman Seher2in gönlünü alabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet 9 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölümü 155. bölümüyle izle7.com’da.

155. Birim Özeti:

Bunca zamandır bir yalana inanan eve Seher’e haksızlık eden Yaman, bütün yanlışlarını düzeltmek ister. Fakat işi hiç de basit değildir.

Karamel Üretim imzasını taşıyan Itimat, akıcı öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Emanet dizisi 156. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

ITIMAT KONUSU NE?

Seher, ihtiyar babasıyla birlikte yaşamış tevazu, genç ve hoş bir kızdır. Seher’in ağırbaşlı akıp dışarı giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Bundan Böyle ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Oysa Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü yalnızca masumiyetinden ve sabrından bölge Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşısında amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır kuytu kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde öbür bir itimat büyümeye başlatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Emanet dizisi 155. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.