Genel Blog

Emanet dizisi 158. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

36

Emanet dizisi 158. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Emanet yeni birim fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisi yeni bölümde neler olacak? Itimat dizisi 158. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Itimat 158. bölümde hangi olaylar yaşanacak? Ayrıntı haberimizde.

ITIMAT 158. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 157. bölümünden sonradan 158. birim fragmanı yayınlandı.

ITIMAT 158. BIRIM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

EMANET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YAMAN’DAKİ BÜYÜK DEĞİŞİM

Itimat’te bu akşam Yaman Seher’e kendini affettirmek için elinden geleni yapar.

157. Birim Özeti:

Yaman, kendini affettirmek için elinden geleni yaparken, bütün bu olanlara bir kasıt veremeyen Seher’i büyük bir sürpriz beklemektedir.

Karamel Üretim imzasını içeren Itimat, akıcı öyküsüyle hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

ITIMAT KONUSU NE?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşamış tevazu, genç ve hoş bir kızdır. Seher’in ağırbaşlı akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Bundan Böyle ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir meslek adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya aleyhinde amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır rahat kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde ayrı bir itimat büyümeye başlatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Emanet ne zaman, saat kaçta? Emanet dizisi geç mi başlayacak, neden yayınlanmadı, saati mi değişti? başlıklı makalemizde dizi, emanet ve emanet dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.