Genel Blog

Emanet dizisi 159. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

52

Emanet dizisi 159. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Itimat yeni birim fragmanı araştırılıyor. Itimat dizisi yeni bölümde neler olacak? Itimat dizisi 159. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 159. bölümde hangi olaylar yaşanacak? Teferruat haberimizde.

EMANET 159. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 158. bölümünden sonradan 159. bölüm fragmanı yayınlandı.

EMANET 159. BIRIM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

ITIMAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YAMAN’IN SIRRI AÇIĞA ÇIKTI

Itimat’te bu akşam Seher Yaman’ın kendisine neden kötü davrandığını sonunda öğrenir.

158. Bölüm Özeti:

Kendisinden saklanan sahte belgeleri bulan Seher, büyük bir şok içindedir. Bunca zamandır yaşadığı bu cehennem hayatının sebebini öğrenen Seher ne yapacak?

Karamel Üretim imzasını içeren Emanet, düzgün öyküsüyle hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Emanet dizisi 159. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

ITIMAT KONUSU NE?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşamış tevazu, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in ağırbaşlı akıp dışarı giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin dışarı giden ablasının ölümüyle sarsılır. Bundan Böyle ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Fakat Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü yalnızca masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya aleyhinde amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera, Kırımlı konağında uzun zamandır rahat kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde öbür bir itimat büyümeye başlatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman Dündar Bey öldü mü, diziden mi ayrıldı? Dündar Bey (Ragıp Savaş) diziden mi çıkacak? Tarihte kim öldürüyor? başlıklı makalemizde kuruluş osman dündar bey, kuruluş osman dündar beyin karısı ve kuruluş osman dündar beyin kızı kim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.