Genel Blog

Emanet dizisi 166. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

6

Emanet dizisi 166. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Emanet yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisi yeni bölümde neler olacak? Emanet dizisi 166. yeni birim fragmanı yayınlandı mı? Itimat 166. bölümde hangi olaylar yaşanacak? Detaylar haberimizde.

EMANET 166. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 165. bölümünden sonra 166. birim fragmanı yayınlandı.

ITIMAT 166. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

EMANET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SEHER VE YAMAN’IN ARASINDAKİ BUZLAR ERİYECEK Mİ?

Emanet’te bu akşam Yaman’ın ailesine olan düşkünlüğü Seher’in yumuşamasını sağlar. İkili arasındaki buzlar eriyecek mi?

165. Bölüm Özeti:

İkbal’i aradığı süre baştan başa Yaman’ın yanından bir lahza olsun ayrılmayan Seher, Yaman’ın çektiği acının ve ailesine verdiği değerin en yakın şahidi olur. Yaman’ın çektiği tüm bu acılar, Seher’in mesafeli tavrının da etkileyecektir.

Karamel Üretim imzasını içeren Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Emanet dizisi 166. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

EMANET KONUSU NE?

Seher, ihtiyar babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in ağırbaşlı akıp dışarı giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin dışarı giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ama Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya aleyhinde amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır kuytu kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yok mu, neden yok, ne zaman başlıyor? EDHO geç mi başlayacak? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 1.sezon ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 167 bölüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.