Genel Blog

Emanet dizisi 169. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

1

Emanet dizisi 169. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Itimat yeni birim fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisi yeni bölümde neler olacak? Itimat dizisi 169. yeni birim fragmanı yayınlandı mı? Itimat 169. bölümde hangi olaylar yaşanacak? Ayrıntı haberimizde.

EMANET 169. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 168. bölümünden daha sonra 169. birim fragmanı yayınlandı.

ITIMAT 169. BIRIM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

ITIMAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YAMAN İBAL’İ ARIYOR

Itimat’te bu akşam Yaman yeniden İkbal’i arar. Lakin Zuhal, Yaman’ın İkbal’e ulaşmasını engeller.

167. Bölüm Özeti:

Yeniden İkbal’i arayan Yaman’ın, gelen telefonla eli kolu bağlanır. İkbal’i kurtarmak zannettiği dek kolay olmayacaktır.

Karamel Yapım imzasını içeren Emanet, düzgün öyküsüyle hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Emanet dizisi 169. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

ITIMAT KONUSU NE?

Seher, ihtiyar babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin dışarı giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Fakat Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir meslek adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü yalnızca masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşısında amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera, Kırımlı konağında uzun zamandır sıcacık kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde ayrı bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Payitaht Abdülhamid 149. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni sezon 149. bölüm fragmanı çıktı mı? başlıklı makalemizde payitaht abdülhamid, payitaht abdülhamid 136.bölüm izle ve payitaht abdülhamid 140 bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.