Genel Blog

En iyi iPhone uygulamaları 2020

0 178

En iyi iPhone uygulamaları sayesinde iletişim kurma, TV izleme ve oyun oynama alanında büyük değişikliklere imza attı.

Uygulamalar son on yılda sosyal hayatımıza hükmetti ve 2020’de her gün dünyada neler olup bittiğini, nasıl hareket ettiğimizin bir parçası haline geldi. Nasıl iletişim kurduğumuz, öğrendiğimiz, TV izlediğimiz ve oyun oynadığımız son derece önemlidir.

 iPhone 11 tanıtımı Apple’ın dünyasına önemli değişikliklere neden olmaktadır. Abonelik oyun ve TV hizmetleri geçen yıllarda bu tür uygulamalar yapmışlardı.

Aşağıdaki iPhone uygulamaları geçtiğimiz yıl tanıtıldı, yeni bir hizmet sayesinde size büyük bir güncelleme yaptı (Apple TV) veya daha önce görmediğimiz kültürel bir para kazandırdı (yani, yüz binlerce takipçisi olan bir TikTok kanalı ) ve CNET personeli tanınmayı hak ettiklerine inanıyordu. Daha fazla uzatmadan, yılın en iyi iPhone uygulamalarını sizler için derledik.

Spectre Camera indir

Aralık 2019 da, Apple awarded the AI photography app Spectre Camera’yı yılın iPhone uygulaması unvanını verdi. Spectre, iphone’unuzda simüle edilmiş uzun pozlama fotoğrafları çekmek için makine öğrenimini kullanır daha önce bir DSLR veya aynasız fotoğraf makinesi gerektiren bir etki. Bu uygulama aynı zamanda iPhone 11 ve iPhone 11 Pro ultra geniş kamera için destek içerir.

TikTok indir

TikTok, insanların dudak senkronizasyonu veya şarkılarla dans etmesini izleyebileceğiniz veya aynı şeyi yapan videoları oluşturabileceğiniz bir sosyal video uygulamasıdır. 2016’te piyasaya sürülürken, geçen yıl Tiktok’un gerçekten ana akım olduğu zamandı: Kasım 2019’te, uygulama App Store ve Google Play’de dünya çapında 1.5 milyar indirmeyi aştı ve yalnızca  2019 yılında 600 milyondan fazla indirme yapıldı.

Facebook İnstagram ve ana Facebook uygulaması öncesinde koyarak Tiktok da whatsapp ve Facebook Messenger sonra geçen yılın üçüncü en çok indirilen nongaming uygulaması oldu, Mobil istihbarat firmalarına göre. Bununla birlikte, tik Tok’un Çin mülkiyeti nedeniyle potansiyel güvenlik riskleri nedeniyle ABD hükümetinden soruşturma altında olduğu belirtilmelidir.

 

Apple Arcade games

Apple, oyun abonelik hizmetini tanıttı Apple Arcade Eylül ayında 2019, ayda 5 dolar. 100’den fazla oyunun kataloğu App Store’daki hizmetten en iOS cihazları için indirilebilir uygulamalar olarak kullanılabilir oyuncak kasabasında Pac-Man Party Royale ve Frogger gibi nostaljik favorilerin Güncellemelerinden Bulmaca oyunları, gizem oyunları ve çocuk dostu oyunlar. Apple, müzikal motosiklet yarış oyunu Sayonara Wildhearts’ı 2019 için yılın Apple Arcade Game olarak adlandırdı.

Disney Plus indir

Disney’in ayda 7 dolarlık akış hizmeti Disney Plus, Kasım 2019’da çok sayıda tantana başlattı  ve sadece bir günde 10 milyon abone aldı. Platform, Disney classics’in yanı sıra Star Wars, Marvel, Pixar ve The Simpsons da dahil olmak üzere yaklaşık 500 film ve 7.500 TV kanalı içeriyor (yeni orijinal şovdan bahsetmiyorum Mandalorian, bizi Amerika’nın sevgilisi Baby Yoda ile tanıştırdı). Disney, bir özgeçmiş düğmesi de dahil olmak üzere akış deneyimini geliştirmek için bazı değişiklikler yaptı.

Apple TV indir

Apple TV uygulaması birkaç yıldır filmler ve TV şovları için bir merkez olmuştur, ancak geçen yıl büyük bir yenilemeye imza attı ve Kasım ayında şirketin aylık 5 dolarlık TV Yayın hizmeti olan Apple TV Plus’ın devri oldu. Akış platformu, yıldızlarla dolu drama the Morning Show’a karmaşık olmayan, gezinmesi kolay bir arayüz sunan Apple TV uygulaması aracılığıyla erişilebilen bir dizi diğer orijinal gösteriye ev sahipliği yapıyor.

Harry Potter: Wizards Unite

2019’te Harry Potter Wizards UnitePokemon Go‘nun yaratıcılarından en sıcak artırılmış gerçeklik, uygulama tabanlı oyundu. Oyun, oyuncuları Harry Potter kitaplarından karakterleri kurtarmak için karanlık sihirbazlara ve büyülü canavarlara karşı karşıya getiriyor. Gerçek dünyada dolaşarak, oyunun haritasını telefonunuzdaki uygulama aracılığıyla takip ederek oynarsınız. Bazı güvenlik kusurları olmasına rağmen, Wizards Unite bize Pokemon Go’nun sadece bir tesadüf olmadığını ve AR oyunlarının kalmak için burada olduğunu gösterdi. Lansman hafta sonu 1.1 milyon dolar getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.