Genel Blog

En İyi WordPress Sayfa Düzenleme Eklentileri

23

En İyi WordPress Sayfa Düzenleme Eklentileri

WordPress başlangıç sayfanızı meydana getirmek kolaydır ama planlamak de basit olmalıdır fakat özelleştiremeyeceğiniz bir anasayfa tasarımına sahip elde etmek sık sık sıkıcı zamanlar yaşatır. A/B testi yapabilmek ve dönüşüm odaklı bir başlangıç sayfasını olası olan en bereketli şekilde oluşturmak için WordPress açılış sayfası eklentileri ve WordPress sayfa düzenleme eklentileri gereksinimlerinizi karşılar. Bu yazıda en işlevsel ve en olumlu açıklama alan wp sayfa düzenleme eklentileri listelenmiştir. WordPress Sayfa Düzenleme Eklentileri Thrive Architect WordPress için popüler bir açılış sayfası eklentisidir. Sayfalar ve yayınlar için bir sayfa oluşturucu olarak kullanılabilse de, değişim odaklı WordPress açılış sayfaları meydana getirmek için iyi bir eklentidir. Görsel düzenleyicinin kullanımı kolaydır ve ön uç stil düzenleyicisi, sayfayı oluştururken görselleştirebileceğiniz anlamına gelir. Harekete geçirici mesaj düğmeleri, referanslar, geri sayım zamanlayıcıları, fiyatlandırma tabloları, mobil uyumlu data tabloları, iletişim formları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. WordPress başlangıç sayfalarını temanızın düzeni içinde oluşturabilir, en ince ayrıntısına kadar boş bir sayfadan başlayabilir ya da 270+ başlangıç sayfası şablonlarından birini yükleyebilirsiniz. OptimizePress Özel olarak üretilen işlevsel bir açılış sayfası eklentisidir. Bu eklenti, %100 size potansiyel müşteri ve e-posta abonesi sağlayan değişim odaklı pazarlama sayfaları oluşturmaya odaklanmıştır. En elastik ve eğlenceli sürükle ve bırak editörlerinden birisidir. Sayfaları sıkıştırma özelliği, uzun biçimli satmak sayfaları, mümkün satış yakalama sayfaları, teşekkür sayfaları, kurs sayfaları, web semineri sayfaları ve daha fazlası bu eklentide mevcuttur. Web sitenizi oluşturmanıza muavin olacak bütün planları taşıyan kendi “Akıllı Temaları” da içerir.    Leadpages WordPress açılış sayfalarınız için; dönüşümleri, mümkün satışları ve satışları artırmanıza asistan olacak çeşitli dönüşüm odaklı özelliklere sahip bir başlangıç sayfası oluşturma platformudur. Açılış sayfası oluşturucuları, dönüşüm için optimize edilmiş 200’den artı şablon içerir. Leadpages, başlangıç sayfalarını hızlı bir şekilde dağıtmayı kolaylaştıran olağanüstü bir görsel düzenleyiciye sahiptir. Yüksek dönüşüm karşılayan açılır pencereler meydana getirmek için benzer sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Beaver Builder Açılış sayfası oluşturmak için kullanılabilen bir sürükle ve bırak sayfası oluşturma eklentisidir. Ön sırık görsel düzenleyicisini…

Devamını oku

WordPress başlangıç sayfanızı meydana getirmek kolaydır fakat aranje etmek de basit olmalıdır lakin özelleştiremeyeceğiniz bir anasayfa tasarımına sahip olmak sık sık can sıkıcı zamanlar yaşatır. A/B testi olabilmek ve mutasyon odaklı bir başlangıç sayfasını olası olan en verimli şekilde oluşturmak için WordPress başlangıç sayfası eklentileri ve WordPress sayfa düzenleme eklentileri gereksinimlerinizi karşılar. Bu yazıda en işlevsel ve en olumlu yorum bölge wp sayfa düzenleme eklentileri listelenmiştir.

WordPress Sayfa Düzenleme Eklentileri

Thrive Architect

WordPress için popüler bir başlangıç sayfası eklentisidir. Sayfalar ve yayınlar için bir sayfa oluşturucu olarak kullanılabilse de, mutasyon odaklı WordPress açılış sayfaları meydana getirmek için iyi bir eklentidir.

Görsel düzenleyicinin kullanımı kolaydır ve ön uç stil düzenleyicisi, sayfayı oluştururken görselleştirebileceğiniz anlamına kazanç.

Harekete geçirici mesaj düğmeleri, referanslar, geri sayım zamanlayıcıları, fiyatlandırma tabloları, mobil ahenkli data tabloları, irtibat formları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

WordPress başlangıç sayfalarını temanızın düzeni içinde oluşturabilir, en ince ayrıntısına kadar anlamsız bir sayfadan başlayabilir veya 270+ açılış sayfası şablonlarından birini yükleyebilirsiniz.

OptimizePress

Özel olarak üretilen fonksiyonel bir açılış sayfası eklentisidir. Bu eklenti, %100 size potansiyel tip ve e-posta abonesi karşılayan değişim odaklı pazarlama sayfaları oluşturmaya odaklanmıştır.

En elastik ve eğlenceli sürükle ve bırak editörlerinden birisidir.

Sayfaları sıkıştırma özelliği, uzun biçimli satmak sayfaları, olası satış yakalama sayfaları, teşekkür sayfaları, kurs sayfaları, web semineri sayfaları ve daha fazlası bu eklentide mevcuttur.

Web sitenizi oluşturmanıza tezgâhtar olacak tüm planları içeren kendi “Zeki Temaları” da içerir. 

 

Leadpages

WordPress başlangıç sayfalarınız için; dönüşümleri, olası satışları ve satışları artırmanıza asistan olacak dağıtılmış mutasyon odaklı özelliklere sahip bir açılış sayfası oluşturma platformudur.

Başlangıç sayfası oluşturucuları, değişim için optimize edilmiş 200’den pozitif şablon içerir.

Leadpages, başlangıç sayfalarını hızlı bir şekilde dağıtmayı kolaylaştıran şahane bir görsel düzenleyiciye sahiptir.

Yüksek dönüşüm sağlayan açılır pencereler meydana getirmek için benzer sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

Beaver Builder

Başlangıç sayfası meydana getirmek için kullanılabilen bir sürükle ve bırak sayfası oluşturma eklentisidir.

Ön uç görsel düzenleyicisini kullanarak, alımlı özel sayfa mizanpajlarını sorunsuzca yapabilirsiniz.

Yayımcı pürüzsüz ve duyarlıdır – deneme ve başvuru formu sırasında takılma olmaz.

Kaydetme formları, irtibat sayfaları, fiyatlandırma tabloları ve öteki değişim odaklı öğeler ekleyebilirsiniz.

Elementor Pro

Piyasadaki en popüler sayfa oluşturucu eklentisidir ve özel sayfa düzenleri yapmak için kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak düzenleyicisine sahiptir. Hakiki dönüşüm odaklı açılış sayfaları için uyarı distribütör bir deneyim oluşturmak üzere sayfa ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Web semineri kayıtları ve yerel potansiyel alıcı oluşturma şablonları gibi değişim odaklı bir takım şablonlar bulamazsınız, ama üstünde çalışılacak fazla şey elde edersiniz.

Divi Builder

Ilk Önce bir web sitesi oluşturma eklentisi olsa da, Divi Builder WordPress için sağlam bir açılış sayfası eklentisidir.

Fazla sayıda e-posta pazarlama sağlayıcısıyla aracısız olarak entegrasyon sunan kayda değer e-posta kayıt formu gibi mutasyon odaklı birçok öğeye sahip son derece fonksiyonel bir görsel düzenleyiciye sahiptir.

Çok fazla hakiki açılış sayfası şablonu olmasa da, genelde bir başlangıç sayfası şablonu ve öteki eşleşen şablonları içeren böylece fazla “web sitesi paketi” vardır.

Sonuç Olarak

Bu listedeki çoğu eklenti, WordPress başlangıç sayfası oluşturmayı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilen sayfa oluşturucu eklentileridir. Yukarıdaki eklentileri kullanarak, parmaklarınızın ucunda muazzam miktarda düzenleme ve özelleştirme yeteneği elde etmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Garantili SEO Teknikleri [2019-2020] başlıklı makalemizde Garantili SEO Teknikleri [2019-2020] - Moradam hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.