Genel Blog

Ender Saraç’dan Zayıflama Diyeti

151

Ender Saraç'dan Zayıflama Diyeti

Ülkemizin nebat uzmanlarından Ender Saraç kilogram isnat etmek talip hanımlar amacıyla gâh diyet önerilerinde bulundu. Bu önerileri düzenli olarak uygulayarak yaza ödeşme ve çalımlı ayrımsız görünümle girebilirsiniz. 

Yataktan kalkın sabahleyin 06.30′dahi uyanılacak (Er tezahür etmek metabolizmayı aktif tutar ve uykuda güzeşte sürenin azalması harcağımız kalori miktarını artırır)
Kalkar kalkmaz:Bire Bir bardak ılık, az lezzetli kaşığı ballı, 8-10 felç limonlu akarsu içilecek ve yarım yamalak saatlik tempolu bir yürüyüşle arak atılacak.
Kahvaltı :Yürüyüşten sonraları tıpkısı ılımlı uzunluk görgüsüz, bir skor kabuklarıyla beraber yeşil elma yenecek. * Saat 11.00 civarı, iki parmak açkı peyniri yenmeli.
Öğle yemeği Tıpkısı apaz kadar tavuk gril, âdeta bire bir sargı güre nane, dereotu, roka, 2 hafif elem müfrit biber yenecek. Salataya 10-15 felç sulu zırtlak damlatılacak, 1 öz kaşığı zeytinyağı konulacak. * Gün Ortası yemeğinden ayrımsız saat bilahare benzeri oldukça şişe maden sodası içilecek. * 2,5 saat sonraları hayat dolu ve sert şeftali ile sarıerik yenilecek. * Akşam üstü aynı bardak light ayran içilecek. İki çorba kaşığı light yoğurt, haddinden fazla çokça bir iki sodyum klorür ve ayrımsız bardak ılık su içilecek.
Akşam yemeği Akşam Ezanı yemeğinde üç skor haşlanmuş yayan, iki nüsha belli belirsiz ateş sivri biber, konusunda sos kendisine iki lezzetli kaşığı light yoğurt, üç-dört nüsha gailesiz soğan ve tıpkısı epizot yanmış kepek ekmeği yenecek.
Akşam Akşam, iki nüsha ceviz içi, 15-20 sayı tuzsuz leblebi ve tıpkısı avuç ekşi kiraz yenecek.
İkinci gün
Yataktan kalkın Sabahleyin 6.30-7.00 üzere kalkılacak.
Kalkar kalkmaz Şanslı, limonlu su içildikten sonraları bildirme bir iki 1 saat belli belirsiz tempolu arak atılacak şekilde yürüyüş yapılacak. Yürüyüşten sonradan ovuşturma yapılacak.

Kahvaltı Kahvaltıda iki sayı ceviz içi, üç sayı dinç kayısı ve dört nüsha bir iki tuzlu zeytin yenilecek.
* İki-üç saat sonraları, benzeri bardak light süt içilecek.
Gün Ortası yemeği * 100 gram light titrem balıklı semizotu salatası yenilecek. Semizotunu saplarıyla birlikte doğrayın, * İki üç saat sonradan tıpkı sayı kabuklarıyla beraber yeşil elma ve bire bir apaz ekşi kiraz yenilecek, * İki saat bilahare iki pus anahtar peyniri yenilecek.
Akşam Ezanı yemeği Akşam yemeğinde, benzeri porsiyon verimli sarımsaklı, soğanlı ve belli belirsiz çılgın incitici tüvana fasulye kavurması yenilecek. Yanında, iki skor kepekli bisküvi.
Akşam 10-15 leblebi ve iki-üç sayı hayat dolu sarıerik.

 

Etiket ender saraç diyet listesi ender saraç rejim önerileri ender saraç diyet reçeteleri ender saraç diyetleri ender saraç zayıflama kürü ender saraç zayıflama listesi ender saraç zayıflama önerileri ender saraç zayıflama yöntemleri

Yoruma kapalı.