Genel Blog

Enerji Diyeti ile Zayıflayın

142

Enerji Diyeti ile Zayıflayın

Amaç: Haris kalmadan haftada 2 kilo atfetmek. Günce ısın: 1400 Kcal
Kilogram yüklemek istesek birlikte, beslenme düzeninde oluşan kısıtlamalar insanın rejim isteğini namevcut edebiliyor. Ancak bu konuda yanılıyor olabilrsiniz zira gelişigüzel kefaret programı bire bir değil.
Haris kalmadan birlikte zayıflayabilir, zayıflamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Dahi yasakların olmadığı, çikolata ya da pizzanın dahi yenebildiği bir diyetle! Az Daha değme şeyin azade olduğu bu erke diyetiyle fazla kilolarınız kabusunuz olmaktan çıkacak. Ayrıca burada vereceğimiz mönüyle hem karnınız doyacak, hem üstelik alacağınız lif, vitamin ve karbonhidratlar sebebiyle vücudunuz erke depolayacak. Diyetin en balaban yanı, haftada iki kilogram vermenizi sağlaması. Geriye size mebzul diyetler emretmek kalıyor…
BU DİYETİN GÜNCE MENÜLERİ
1. ÇEVRIM
Sabahleyin : İki şerha kepek ekmeğine tıpkı yemek kaşığı reçel sürün, yanına bile hasis aynı parça genç peynir ilave edin. Kuşluk : 200 gram ayrıntılı yoğurdun içine bir tane portakal parçalayarak ekleyin ve az buçuk şekerle tatlandırın. Gün Ortası : Jambonlu, domatesli sandviç: 2 epizot tavuk jambon, 1 çay kaşığı sadeyağ, 1 nüsha domates ve salata yaprağından oluşan kepekli sandviç hazırlayın. İkindi : 200 gr. zarif yoğurt, biricik muz ve aynı kiviyi karıştırarak, sonuç salatası yapın. Akşam : İki skor haşlanmış patatesin yanına, bir tane domates, tek görgüsüz ve nakıs kıvırcıktan oluşan iyice tıpkısı salata hazırlayın.
2. AHIT
Sabah : 30 gr. cornflakesi, mikâp mikâp doğranmış tek elma ve 100 ml. sütle karıştırın. İçine az buçuk şeker ekleyin, aha size yemişli cornflakes. Kuşluk : Yegâne dilimlenmiş domates ve benzeri şerha mozarella peynirinden oluşan tıpkısı sandviç hazırlayın. Öğle Vakti : Benzeri sepici tavuklu şehriye çorbası, yanında dilimlenmiş yegâne hıyar. İkindi : Bir Tane gofret yiyebilirsiniz. Akşam Ezanı : İki modül gril köfte, birlikte haşlanmış patates ve yeşil salata.

3. DEVIR
Sabahleyin : Çilekli müsli: 60 gram müsliyi 125 gram çilek ve 100 ml. rikkatli sütle karıştırın. Öğle Vakti : 1/2 kıvırcık salata, 50gr mozarella peyniri, 1 adet yeşil biber ve iki çıngı havuç ile müstahzar salata. Zeytinyağı, sodyum klorür ve biberle tatlandırın ve yanına ayrımsız tike kepek ekmeği ilave edebilirsiniz. İkindi : İstediğiniz çeşitte iki heyetiyle dondurma İkindi : Çilekli yoğurt: 200 gram yoğurdu 125 gram kıytırık âdeta doğranmış çilekle karıştırın. Akşam Ezanı : Benzeri kase light yoğurt, dört kemirmek kaşığı haşlanmış göveri (brokoli, karnabahar kabilinden) ve iki tike kepek ekmeği.
4. BÖLÜM
Sabahleyin : 30 gram müsliyi 200 gram zayıf yoğurt ve oldukça süfli doğranmış portakalla karıştırın. İçine biraz şeker ekleyin, aha size portakallı müsli. Gün Ortası : 150 gr havuçla 150 gr salatalığı rendeleyin içine aynı bent dereotunu atın. 200 gram yoğurdu üstüne döküp, sodyum klorür ve karabiberle tatlandırın. Yanı Sıra 2 tike kepek ekmeği yiyebilirsiniz. İkindi : Nakıs altıntop yiyebilirsiniz. İkindi : Üç skor kakaolu bisküvi yiyebilirsiniz Akşam Ezanı : Bir epizot ekmeğin konusunda hoppa peynir sürün, yanına dahi benzeri domates ve salatalık ilave edin.
5. DEVIR
Sabah : Muzlu müsli: 60 gram müsliyi 200 gram nezaketli yoğurt ve bire bir dilimlenmiş muzla karıştırarak, muzlu müsli hazırlayın. Öğle : İki tike kavrulmuş tost ekmeğinin arasına 100 gram rafine istavrit azmanı, sakim nüsha domates, biraz altın varak yeşil salata koyarak, tonbalıklı sandviçinizi hazırlayın. İkindi : Tıpkısı nüsha muzu epizot epizot doğrayın ve 200 gram zayıf yoğurtla karıştırın. İçine biraz şeker serpiştirin. İkindi : Yoz tıpkı elma. Akşam Ezanı : 250 gr patatesi ve 250 gr kuşkonmazı haşlayın. Dört kaşık kremayı, 1 kaşık portakal suyunu, karabiberi ve tuzu karıştırıp, haşlanmış kuşkonmazın üstüne dökün. Patatesle servis yapın.
6. DEVIR
Sabah : 60 gram müsliyi, bire bir şerha doğranmış ananas (konserve gibi) ve 100 ml. sütle karıştırın, ananaslı müsli hazırlayabilirsiniz. Kuşluk Vakti : Benzeri sayı budala ya bile domates. Öğle Vakti : Şehriyeli tavuk çorbası, yanı sıra yarım yamalak skor dilimlenmiş hıyar. İkindi : İstediğiniz kök bire bir külliyen dondurma. Akşam : 30 gram cornflakesi sarhoş mikâp doğranmış elma ve 100 ml. sütle karıştırarak, meyveli kornfleks hazırlayabilirsiniz.
7. DEVIR
Sabah : 30 gram cornflakesi mikâp küp doğranmış elma ve 100 ml. sütle karıştırarak, meyveli kornfleks hazırlayabilirsiniz. Gün Ortası : İki şerha tavuk jambon ve 50 gram beyazpeynirle kepekli ayrımsız sandviç hazırlayın. İkindi : Üç nüsha kakaolu bisküvi yiyebilirsiniz İkindi : Ayrımsız skor dilimlenmiş muz, tıpkı skor kivi ve 100 gram nezaketli yoğurttan oluşan bire bir semere salatası hazırlayın. Akşam Ezanı : Aynı dilim mantarlı pizza ve bire bir kase kıvırcık salata.

Kimlik 1400-1699 Kalorilik Kefaret haftada 2 kilo verebilir miyim? zayıflamanın kıytırık yolu zorlanmadan yapılan kefaret açgözlü kalmadan zayıflatan kefaret erke diyeti 1400 kalorilik erke diyeti yasaksız diyet değme şeyin başıboş olduğu rejim

Yoruma kapalı.