Genel Blog

Esat Yontuç kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç?

20

Esat Yontuç kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç?

Survivor 2021’de 5 Nisan 2021 akşamı basketbol oynandı. Attığı basketler ardından Acun Medya ekibinde yer alan Esat Yontuç’un boyu merak edildi. İşte Esat Yontuç ile ilgili bilgiler…

Esat Yontuç kimdir?

5 Mayıs 1969 İstanbul doğumlu Esat Yontunç, Acun Medya Genel Koordinatörü’dür.
Orta ve lise öğretimini Moda Koleji’nde tamamlayan Esat Yontunç, İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünden mezundur.2002 yılında Acun Ilıcalı ile birlikte “Acun Firarda” programını hazırlamıştır. Program 2006 yılında sona ermiştir.2004 yılından beri Acun Medya’da genel koordinatör olarak atama bölge Esat Yontunç; Acun Firarda, Devler Ligi, Yok Böyle Dans, Fear Factor, Dokun Bana, Var Mısın Yok Musun, Survivor, O Ses Türkiye, Kabiliyet Sizsiniz, 3 Adam, Rising Star Türkiye, O Ses Çocuklar, Ütopya, Komedi Türkiye, Saba İle Oyuna Geldik, Ver Fırına gibi bir koskocoman prodüksiyonlu ve bütçeli TV programının genel koordinatörlüğünü yapmıştır.Temmuz 2017’de Hande Gülşen ile nişanlanmıştır.Yapımcı kimliği ile de ön plana çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Survivor basketbol oyununu kim hangi takım kazandı? 5 Nisan 2021 Survivor'da yaşananlar... başlıklı makalemizde merve aydın basketbol survivor, survivor 2021 basketbol maçı ve survivor basketbol oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.