Genel Blog

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Fragmanı

38

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarının başarılı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ilk olarak 2015 yılında seyircisiyle buluşmuştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatı anlatılmaktadır. Atv ekranlarının en başarılı dizilerinden birisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her Salı günü saat 20:00’da Atv kanalında yayınlanmaya devam ediyor. 

Hızır Çakırbeyli, yer altı dünyasını iyi bilen, herkes kadar tanınan, güvenilen, sözü özü bir kişidir. Özel hayatında da karışıklık içerisinde olan Hızır Çakırbeyli, etrafındaki bütün kadınaların alaka odağı olmak ister. Hızır Çakırbeyli, devletten gelen bir öneri üzerine ya mafyaya ihanet edecek veya kendini ateşe atacaktır. Hızır Çakırbeyli için savaşan iki bayan elleriden geleni ardına koymacaklardır.

Hızır Çakırbeyli, süre içerisinde yaşadığı tüm sıkıntıları hatırından çıkmak için, tüm işlerini İlyas’a devreder ve memleketine yerleşme kararı alır. Birazcık olsun huzura kavuşan aile için kötü olayların yaşanması çokta uzak değildir. Hızır’dan intikam edinmek isteyen düşmanları, ellerinden geleni ardına koymazlar. Bütün bu olanların arkasından Hızır2ın yapması gereken tek şey işlerin başına dönmektir. Ama bu sefer işler yolunda gitmez ve Hızır’a karşı büyük bir plan hazırlanmıştır. Bir an da kendisini hapiste bulan Hızır Çakırbeyli, hiç süre kaybetmeden hapishaneden çıkmanın yollarını düşünür. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Karakterleri

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca); Herkes göre Hızır Reis olarak bilinen Hızır Çakırbeyli, abisi Ömer’in öldürülmesinin arkasından intikam peşine düşer. 

Meryem Çakırbeyli (Deniz Çakır); Meryem, Çakır’ın karısıdır. KocasI Çakır’ın ndan başkasını sevebileceğine olanak zeka vermeyen Meryem, Nazli ile olan ilişkisinin de farkındadır. Ailenin başında duran Meryem, gerektiğinde de tehlikeli bir kişiliğe bürünebilir.

Ceylan (Sanem Çelik); Eniştesini ölümünün peşinde ablası ile birlikte yaşadıkları yerden uzaklaşan Ceylan, ona yapılanları asla unutmayacaktır. 20 senenin sonunda hesap sormak için meydana çıkan Ceylan, kendisini Çakır’ın aleyhinde buluverir. Kafasına koyduğunu asla geride bırakmayan Ceylan, geri dönüşü ile herkesi şaşırtacaktır.

Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu); Yer altı dünyasının baş lideri Ünal Kaplan, kendisine yöneltilen tehditlere karşısında oldukça acımasızdır. Hızır Çakırbeyli’nin en büyük düşmanlarından birisi olan Ünal Kaptan, kızı için gözünü kırpmadan herşeyi yapmaya hazırdır.

Yaşar Öksüz (Olgun Şimşek); Geri mutasyon işi ile uğraşan Yaşar, çöpten bulunan bireysel atıklar ile birçok veri edinmiştir. İnsanlaarı nasıl kullanacağını gayet iyi bilen Yaşar Öksüz’in korku duygusundan haberi zeka yoktur.

Alpaslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer); Ömer’in oğlu Alpaslan Çakırbeyli, babasının ölümünden sonra annesiyle yeniden görüşmez. Çakır için ailede manâlı bireylerden birisidir. Alpaslan Çakırbeyli, oldukça zeki ve emrhametli birisidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Birim Özeti

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümü ile 16 Şubat Salı 2021 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Sen Çal Kapımı 32. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde sen çal kapımı, sen çal kapımı fragman ve sen çal kapımı izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.