Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. bölüm izle! EDHO son bölüm full izle!

57

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. bölüm izle! EDHO son bölüm full izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 183. bölüm izle bilgileri araştırılıyor. Dizinin son bölümünde; Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’yi şebekenin elinden kurtarmanın sevincini yaşayamadan, yeğeni Alpaslan’ın canının derdine düşer. Kendi mekanlarında, dostlarının arasında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede yaşam savaşı verir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hızır Çakırbeyli tüm ailesini ve dostlarını bir araya toplayarak iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli’nin bu isteğine en süratli yanıtı ise kimsesizlerin babası Doğan verir. Alpaslan’a yapılan ssaldırının arkasındaki isme ulaşan Öksüz Doğan, okları kontrgerilla İshak’a çevirir. “Benim ciğerime göz diktiler” diyen Öksüz Doğan, sokaklardaki bütün kimsesizleri İshak’ın izini bulmaya çağırır.

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. birim izle

İlyas Çakırbeyli Doğan Baba’nın bulduğu adreslere tek tek baskınlar yapar. Tüm aile perişan halde Alpaslan’dan gelecek haberi beklerken, Ceylan Çakırbeyli’nin tek duası ise Alpaslan’ın yaşamasıdır. İşte EDHO’NUN SON BÖLÜMÜ… İzleyiciler yeni haftayı merakla bekliyor. 

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı 23. bölüm full izle! Masumlar Apartmanı son bölüm izle, 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde ezgi mola, madalyonun içi pdf ve merve dizdar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.