Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. bölüm izle! EDHO son bölüm full izle!

905

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. bölüm izle! EDHO son bölüm full izle!

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. bölümünde; İshak, Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan’a dehşet ettikleri toz üzerinden plan kurar. İshak’ın iftirasıyla cezaevine giren Hızır Çakırbeyli ve Öksüz Doğan artık hayatları için çaba edecektir. Gelecek müdahaleyi bekleyen Hızır Çakırbeyli, ziyaretine gelen ve yokluğunda ailesinin başına geçirdiği İlyas Çakırbeyli’den ihanet eden herkesin yok edilmesini ister. Hızır Çakırbeyli keza içerde keza dışarda İshak’ın yan olduğu şebekeyle de mücadelesine devam eder.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 184. BIRIM İZLE

Ailesini bir arada tutmaya çalışan İlyas Çakırbeyli, bir yandan da Alpaslan’a yapılan operasyonda kimin hainlik yaptığın öğrenmeye çalışır. Akrabası Façalılar’la hasım olan İdris Reis’le gemileri yakan İlyas Çakırbeyli, İdris’in kardeşi Demir’in arkasındaki adamı ortaya dışında tutmak için uğraşır.

Geçirdiği engebeli ameliyatın ardından tekerlekli sandalyeye mahkum kalan Alpaslan’ın ise tek dayanağı rahmetli eşinin emaneti kızı Zeyno olur. Tekin ve Kubilay’ı amcası İlyas Çakırbeyli’nin yanına gönderen Alpaslan, en büyük mücadelesini de kendi içinde verir.

Yoruma kapalı.