Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle tek parça! EDHO son bölüm full izle!

363

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle tek parça! EDHO son bölüm full izle!

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölümde; Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin sonunu hazırlayan Tuncay’ı yakalar. Tuncay’ın yan olduğu şebekeyi çözmek ve eşine yapılanı ödetmek gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, vereceği bu kararda en fazla ailesine ve dostlarına güvenir. Tuncay’ı sorgulaması için İlyas’a izin veren Hızır Çakırbeyli, bir yandan da Bahar’ın yardımıyla Yavuz’u kendi tarafına çekmeye hazırlanır. İşte Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm son birim tek parça full izle bilgileri…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle

Tuncay’ın söylediklerini dinlemesi için Yaman Korkmaz’ı çağıran İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, duydukları karşısında az daha şok yaşar. Tuncay, Korkmazlarla yeşermeye başlayan arkadaşlık filizini kesmek için Yaman Korkmaz ve Avukat Ebru’nun dar aşk yaşadığını Behzat’a söyler.

Tuncay’ın yakalanmasıyla panik yaşayan istihbarat İlhan’ın yaptığı saldırı ise ortalığı daha da karıştır. İlhan yüzünden Tuncay’ı elinden kaçıracağını anlayan Hızır Çakırbeyli, başka bir saldırı yapar.

Çakırbeyli ailesinde sular durulmaz. üst üste yaşadıkları kayıplarla birbirlerine daha da kenetlenen ailenin içine bu kere giren kara kedi ise Alpaslan’ı ayağa kaldırmak için canla başla çalışan Pınar olur. Ömür ise Pınar’ın eşi İlyas’a karşı olan ilgisini hisseder.

Yetim Doğan’a hamlesini yapan Hamdi Korkmaz, amacına ulaşamaz. Bu kez sıra Yetim Doğan’a gelir. Karabasan gibi çökmeye hazırlanan Öksüz Doğan, Hamdi Kormaz’a dersini verir.

 

Bir önceki yazımız olan Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.