Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle! EDHO son bölüm izle!

36

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle! EDHO son bölüm izle!

Dinç oyuncu kadrosuyla dikkatleri üstüne çeken ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu sezonunun da gözdesi olacağının sinyallerini verdi. Başrolünde Oktay Kaynarca’nın bir mafya liderini canlandırdığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, televizyon macerasına kaldığı yerden devam ediyor. EDHO 190. birim fragmanı çıktı mı? Yeni birim fragmanı nereden izlenir?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır, Ceylan’ın ayak izlerini takip ediyor.

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin infaz edilmesinin ardındaki intikam yemini eder. Gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, eşinin attığı her adımı izleyerek sorumluları bulmak ister. Tuncay ise Ceylan Çakırbeyli’nin infazından sorumlu olanları Hızır Çakırbeyli’ye yem yapar ve onu da tuzağa çekmek ister. Hızır Çakırbeyli, izlediği adımların ardından av mı avcı mı olacağına karar atamak zorunda kalır.

Masada kardeşi Selman’ın infaz edilmesinin gerisinde sinirini babası Hamdi Korkmaz ve Seko’dan çıkaran Yaman Korkmaz, tarafını yeğlemek zorunda kalır. Tuncay ve İshak ise Yaman Korkmaz’ı değil etmesi için işi Demir’e ihale eder. Yaman Korkmaz’ı bitirmek için Ankara’dan ekip çağıran Demir, kendi kazdığı kuyuya düşer ve Haşmet Façalı’nın uzattığı namlu sonu olur.

Kimsesiz Doğan’ı ortadan kaldırmak için canla başla uğraşan Hamdi Korkmaz, oğlu Selman’ın infazından da onu sorumluluk sahibi tutar. Bu defa kendi işini kendi gerçekleştirmek isteyen Hamdi Korkmaz, ortalığı savaş alanına çevirir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BIRIM İZLE…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle! EDHO son bölüm izle!

EDHO YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Seni Doğan’ın elinden ben bile kurtaramam!”

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin sonunu hazırlayan Tuncay’ı yakalar. Tuncay’ın tabi olduğu şebekeyi çözmek ve eşine yapılanı ödetmek gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, vereceği bu kararda en çok ailesine ve dostlarına güvenir. Tuncay’ı sorgulaması için İlyas’a izin veren Hızır Çakırbeyli, bir yana da Bahar’ın yardımıyla Yavuz’u kendi tarafına çekmeye hazırlanır.

Tuncay’ın söylediklerini dinlemesi için Yaman Korkmaz’ı çağıran İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, duydukları karşı hemen hemen şok yaşar. Tuncay, Korkmazlarla yeşermeye başlayan dostluk filizini kesmek için Yaman Korkmaz ve Avukat Ebru’nun sıcacık aşk yaşadığını Behzat’a söyler.

Tuncay’ın yakalanmasıyla panik yaşayan istihbarat İlhan’ın yaptığı atak ise ortalığı daha da karıştır. İlhan yüzünden Tuncay’ı elinden kaçıracağını anlayan Hızır Çakırbeyli, başka bir atak yapar.

Çakırbeyli ailesinde sular durulmaz. defalarca yaşadıkları kayıplarla birbirlerine daha da kenetlenen ailenin içine bu kere giren kara kedi ise Alpaslan’ı ayağa uyandırmak için canla başla çalışan Pınar olur. Ömür ise Pınar’ın eşi İlyas’a aleyhinde olan ilgisini hisseder.

Kimsesiz Doğan’a hamlesini yapan Hamdi Korkmaz, amacına ulaşamaz. Bu kere sıra Yetim Doğan’a gelir. Karabasan gibi çökmeye hazırlanan Öksüz Doğan, Hamdi Kormaz’a dersini verir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR YENİ BIRIM CANLI İZLE…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle! EDHO son bölüm izle!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 190. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. yeni bölüm fragmanı hemen şimdi yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugünkü bölümden sonradan yayınlanması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 189. BIRIM FRAGMANI İZLE…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle! EDHO son bölüm izle!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCULARI KİMLER?

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca): Hızır Reis olarak anılmaktadır.

Ceylan Özsoy (Sanem Çelik): Hızır’ın eski sevgilisi.

Tufan Tezyürek (Hüseyin Avni Danyal): Hızır’ın dostu.

Alparslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer): Hızır’ın yeğeni.

İlyas Çakırbeyli (Ozan Akbaba): Hızır’ın kardeşi.

Fahri (Kenan Çoban): Hızır’ın dostu.

Öksüz Doğan (Ali Sürmeli): Hızır’ın dostu.

Hayriye Çakırbeyli (Sabina Toziya): Hızır ve İlyas’ın annesidir.

Ömür Çakırbeyli (Ceren Benderlioğlu): Haşmet ve Behzat’ın kız kardeşi.

Hızır Ali Çakırbeyli (Yalçın Hafızoğlu): Hızır ve Ceylan’ın oğlu.

Emine Façalı (Sevil Akı Saner): Tipi’nin ablası.

Behzat Façalı (Dikte Benderlioğlu): İlyas’ın kayınbiraderi.

Haşmet Façalı (Turgut Tunçalp): İlyas’ın kayınbiraderi.

Tipi/Murat İspirli (Savaş Özdemir): Masa’nın bir üyesi.

Rafet Avcı (Şener Savaş): Masa’nın bir üyesi.

Hatice Kalkandere (Mutluluk Kıranlı): Hızır ve İlyas’ın teyze kızı.

Enişte/Esas Kalkandere (Hakan Karsak): Hızır’ın en güvendiği adamı.

Şahin Ağa (Turgay Tanülkü): Hızır’ın en güvendiği dostu ve zihin hocasıdır.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV EDHO 189. yeni bölüm canlı izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 166 bölüm ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ne zaman başlıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.