Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm izle tek parça! EDHO son bölüm full izle!

249

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm izle tek parça! EDHO son bölüm full izle!

atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölümüyle izleyicinin beğenisini kazandı. Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son birim izle bilgileri araştırılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölümde; Façalılar’dan kız alarak akraba olan Çakırbeyli’ler, Alpaslan’ı ayağa kaldıran Pınar yüzünden stres yaşarlar. İlyas Çakırbeyli, uçağını kaçırdığı için otele götürdüğü Pınar’la olan yakınlaşması ve Pınar’ın küpesinin Ömür’ün eline geçmesiyle evlilikleri tehlikeye sokar. Olaya dahil olan Haşmet Façalı ise faturayı İlyas Çakırbeyli ve ailesine keser. İşte Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm 193. bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri…

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm izle

Façalılarla olan gerginliğin düşmanları kadar öğrenilmesiyle baskı zamanlar geçiren Hızır Çakırbeyli’nin yardımına eski düşmanı Yaman Korkmaz koşar. Her Zaman güçlüden yana olduğu dile getiren Yaman Korkmaz, bu kere tercihini Hızır Çakırbeyli’den yanlamasına yapar. Yaman Korkmaz ve Yavuz Sincanlı’nın önerisiyle İshak’a yeşil ışık yakan Hızır Çakırbeyli, girdiği savaştan galip çıkmak için görüşür. Sağlığına kavuşan Alpaslan ise düşmanlarına korku salmaya başlar.

Bir önceki yazımız olan Baraj 38. bölüm izle tek parça! Baraj son bölüm full izle! başlıklı makalemizde baraj 38. b?l?m izle, baraj 38. son b?l?m izle ve baraj son b?l?m izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.