Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan öldü mü, diziden mi ayrıldı? EDHO Alparslan ölüyor mu, neden ölüyor?

57

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan öldü mü, diziden mi ayrıldı? EDHO Alparslan ölüyor mu, neden ölüyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde merak edilen konulardan birisi de Alparslan ölecek mi, diziden mi ayrılacak oldu. EDHO 182. bölüm fragmanında izlediğimiz kadarıyla Alpaslan Çakırbeyli vuruluyor. Ama diziden ayrılacak mı demin netlik kazanmadı. Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi yoksa yaralandı mı demin bilinmiyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yunus Emre Yıldırımer kimdir? Nereli, kaç yaşında? Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Yunus Emre Yıldırımer diziden mi çıkacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ALPARSLAN ÖLDÜ MÜ, NEDEN VURULUYOR?

EDHO 182. birim fragmanında Alpaslan Çakırbeyli’nin vurulduğu görülüyor. Lakin Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi, diziden ayrılacak mı henüz kesinlik kazanmadı ve devlete ait bir yorumlama da yapılmadı. Gelecek bölümlerde Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi, yaralandı mı, son durumu nedir öğreneceğiz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan öldü mü, diziden mi ayrıldı? EDHO Alparslan ölüyor mu, neden ölüyor?

EDHO 182. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Benim hayatımın bedeli bu…”

Hızır Çakırbeyli, annesinin acısını yaşamaya fırsat bulamadan eşi Ceylan Çakırbeyli ve Bahar Sincanlı’nın kaçırılmasıyla bir şok daha yaşar. Eşini kurtarmak için anında her yola başvuran Hızır Çakırbeyli, hasmı Yaman Korkmaz’ın da yardımıyla Fuat’ın peşine düşer. Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli’ye takviye elini uzatırken bir taraftan da kendi planlarını uygulamaya başlar. Ceylan Çakırbeyli için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda Fuat’ı da ortdan kaldırır.

İdris Reis oğlu Kaya’nın hesabını sormak için akrabalarıyla birlikte plan yapar. Façalı ailesinin evine egemen yapmaya hazırlanan İdris Reis’in kardeşi Demir, beraber meslek tuttuğu Yaman Kormaz’ın kurduğu oyunda piyon olmaya hazırdır. Abisinin emri ile masa liderliğine gelen İlyas Çakırbeyli ise yaşanan kaos ortamından yürüyüp gitmek ister. İlyas Çakırbeyli eşi Ömür’le birlikte yurt dışına çıkma planları yapar.

Ebru’nun alçak çıkmasının peşinde adeta diken üzerinde duran Hızır Çakırbeyli, kendisine operasyon düzenleyen şebekenin başındaki Fethi’ye varmak için plan yapmaya başlar. Fuat’ın ortadan kalkmasıyla yeni bir oyun kuran Fethi ise Hızır Çakırbeyli’ye kendi kalesinde ders vermek ister. Fethi, Hızır Çakırbeyli’nin otelinde canından çok sevdiği yeğenine pusu kurar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan öldü mü, diziden mi ayrıldı? EDHO Alparslan ölüyor mu, neden ölüyor?

YUNUS EMRE YILDIRIMER KİMDİR?

Yunus Emre Yıldırımer (d. 5 Şubat 1982), Arap kökenli Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu.

Siirt’te dünyaya gelen Yunus Emre Yıldırımer birincil, orta ve lise eğitimini Diyarbakır’da tamamladı. Ardındaki Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’ne girdi ve buradan mezun oldu. Konservatuvar eğitimine devam ederken Melisa Özge Yıldırımer ile evlendi. İlk oyunculuk deneyimi, 2007 yılında yayınlanan Hatırla Sevgili ile oldu. Gerisinde Evimin Erkeği, Sardunya Sokağı, Ritmini Arayan Kalpler gibi dizilerde rol aldı. 2013 yılında vizyona giren Selamlama adlı sinema filminde rol aldı ve Senegal’e dışarı giden bir öğretmeni canlandırdı. bununla beraber tiyatroya da devam etti ve Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu’na dahil olarak tiyatro oyunlarında sahneye çıktı. 2013 yılında yayınlanmaya başlayan Fatih-Harbiye adlı dizide Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’le başrolü paylaşarak bu dizide Şinasi rolünü canlandırdı.

Yunus Emre Yıldırımer 2015 yılından beri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Alparslan Çakırbeyli karakterini canlandırmaktadır.

ROL ALDIĞI DİZİLER VE FİLMLER

2015 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Alpaslan Çakırbeyli

2013–2014 – Fatih-Harbiye(Şinasi) (TV Dizisi)

2013 – Selam(Harun) (Sinema Filmi)

2011 – İnsan Aldandı (Ömer Korcan) (TV Dizisi)

2011 – Mavi Kelebekler (Murat) (TV Dizisi)

2010 – Alın Yazısı Çizgisi(Semih) (TV Dizisi)

2010 – Güz Gülleri (Ali-Bilal Aydınlatılmış) (TV Dizisi)

2009 – Yapma Diyorum (TV Dizisi)

2009 – Kırık Kalpler – Ritmini Arayan Kalpler (TV Dizisi)

2009 – IV. Osman (Seri Katil) (TV Dizisi)

2008 – Dantel (Murat) (TV Dizisi)

2008 – Bir Göçmen Kuştu O (TV Dizisi)

2007 – Sardunya Sokağı (Orçun) (TV Dizisi)

2007 – Evimin Erkeği (Memo) (TV Dizisi)

2007 – Elif’in Günlüğü (Burak) (TV Dizisi)

2007 – Hatırla Sevgili (Ömer) (TV Dizisi)

ROL ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

Kral Dairesi – İstanbul Devlet Tiyatrosu (2009-2010)

Sindirella Ç.O. – Tiyatro Mie (2009-2010)

Yetkisiz – Tiyatro Hal (2009-2010)

A4 – Tiyatro Hal (2010-2011)

Yaka Beyaz – Tiyatro Hal (2012 -2013)

Ramazan Şenliği – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Tahir İle Zühre – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Telgrafçı Hamdi – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Hülleci – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Yanlışlıklar Komedyası – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Uzlaşma Gezegeni – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Ceviz ile Karınca – Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu

Bir önceki yazımız olan EDHO Yunus Emre Yıldırımer diziden mi ayrılıyor? EDHO Alparslan öldü mü, ölecek mi? Yunus Emre Yıldırımer kimdir, nereli, kaç yaşında? başlıklı makalemizde atv, edho ve eşkıya dünyaya hükümdar olmaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.