Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan öldü mü, gerçekte adı ne? Yunus Emre Yıldırımer kimdir, hangi dizilerde oynadı?

40

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan öldü mü, gerçekte adı ne? Yunus Emre Yıldırımer kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanan son fragmanında Alparslan’ın bir çatışmaya dahil olduğu görüldü. Dizinin izleyicileri Alparslan’ın ölüp ölmediğini araştırıyor. Peki ama Alparslan fiilen kimdir? 

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan öldü mü?

atv’nin sevilen dizisi EDHO’da Alparslan’ın vurulduğu düşüncesi yayınlanan fragmanla gündeme geldi. Dizinin son bölümünde bu soru yanıt bulacak. Sevilen üretim Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Alparslan karakterinin yapıma veda edeceği söylentileri çıkmıştı.
  

Yunus Emre Yıldırımer kimdir? 

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Alparslan’ı Yunus Emre Yıldırımer 1982 yılında Siirt’te doğdu. İlkokulu ve liseyi Diyarbakır’da okudu. sonra Haliç Üniversitesi Konservatuvar bölümünü bitirdi.

Elif’in Günlüğü, Bir Göçmen Kuştu, Sardunya Sokağı, Hatırla Sevgili, Dantel, Mavi kelebekler, O Evimin Erkeği, Sonbahar Gülleri, İnsan Aldandı, Fatih-Harbiye gibi dizilerde rol almıştır.

Küçük Gelin ve Söz dizilerinde rol alan Melisa Özge Yıldırımer ile evli olan Yunus Emre Yıldırımer, şu sıralarda Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Alparslan karakterine yaşam vermektedir. Yunus Emre Yıldırımer, 1.80 metre boyunda, 74 kilo ve Kova burcudur.

Bir önceki yazımız olan Survivor Sergen kimdir, kaç yaşında? Sergen Bayar sevgilisi kim, instagram adresi ne? başlıklı makalemizde seo haber, sergen bayar ve sergen bayar kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.