Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bahar kimdir, öldü mü? Pelin Akil EDHO’dan ayrıldı mı?

41

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bahar kimdir, öldü mü? Pelin Akil EDHO'dan ayrıldı mı?

ATV’de yayınlanan Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 190. bölümünde Bahar’ın ölüp ölmediği merak ediliyor. Yeni bölümde Bahar, Hızır için kendini kurşunun önüne atar. Peki ama Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Bahar kimdir, öldü mü?

EDHO Bahar öldü mü?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Bahar’ın ölüp ölmediği yeni bölümde muhakkak olacak. Yeni bölümde; İlhan ve Ercan, Hızır Çakırbeyli’ye Yavuz ve Bahar üzerinden kapan kurar. Yaklaşmakta olduğu tuzağı Bahar’ın verdiği anahtar sözcük ile anlayan Hızır Çakırbeyli, ekibiyle birlikte ava gideni avlamak için harekete geçer. Kurulan tuzakta namlu ucunda kalan Hızır Çakırbeyli’yi kurtaran ise Bahar’ın cesareti olur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bahar (Pelin Akil) kimdir?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Bahar’ı Pelin Akil 17 Nisan 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Pelin Akil Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. Rent Müzikali, Marika’nın Serveti, Abim Geldi, İstanbulname, Depo ve Sersefil-Korkuyorum sevgilim gibi tiyatro oyunlarında yer almıştır. Reklam filmlerinde oynadı. FOX’ta yayınlanan Arkadaki Sıradakiler dizisinde 4 sezon oynadı, TRT 1’de yayınlanan Pana Film’in yapımcısı olduğu Kurt Kanunu dizisinde Ballı Naciye rolünde oynadı, TRT 1 de yayınlanan Seksenler dizisinde Seçil karakteri ile yer alan Pelin Akil 6. sezonda her yerde diziye dahil olmuştur. 2012 yılında Suskunlar dizisine Nisan karakteri ile dahil oldu. Bunun yanı sıra TRT 1 de yayınlanan Kızıl Elma , Show TV’de yayınlanan Ne Münasebet ,ve yine Star TV de yayınlanan Çember gibi projelerde yer almıştır. Dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde ve tiyatro oyunlarında da oynamıştır. 

 

Bir önceki yazımız olan Survivor İsmail Balaban evli mi, kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 İsmail Balaban ikizi ve nişanlısı! başlıklı makalemizde survivor ismail, survivor ismail balaban babası ve survivor ismail balaban elendimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.