Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün yok mu? EDHO 9 Şubat Salı neden yok? EDHO bugün yayınlanmayacak mı?

41

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün yok mu? EDHO 9 Şubat Salı neden yok? EDHO bugün yayınlanmayacak mı?

ATV’nin en hayranlık uyandıran dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün ekranlara gelemeyecek. ATV yayın akışına göre bugün Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçı oynanacak. Peki Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni birim ne süre yayınlanacak? EDHO yeni birim saat kaçta hangi kanalda?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BUGÜN DEĞIL MU?

Yapılan açıklamaya göre bu hafta ZTK maçı nedeniyle Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü ekranlara gelemeyecek. Yani EDHO 9 Şubat Salı 2021 tarihinde ekranlara gelmeyecek. Bugün EDHO dizisi yerine Ziraat Türkiye Kupası maçı olacak. Bugün ATV’de 20:45 ‘de Fenerbahçe – Medipol Başakşehir FK maçı olacak.

9 ŞUBAT SALI EDHO NIÇIN YOK?

Bugün ATV’de 20:45 ‘de Fenerbahçe – Medipol Başakşehir FK maçı olacak. Haliyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelemeyecek. Yeni bölümünün sonraki hafta ekranlara gelmesi bekleniyor.

9 ŞUBAT ATV AKŞAM SAATLERİ YAYIN AKIŞI

19:45 – Kupa Günlüğü

20:45 – Fenerbahçe – M. Başakşehir

22:30 – Akıncı 6. Birim

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün yok mu? EDHO 9 Şubat Salı neden yok? EDHO bugün yayınlanmayacak mı?

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır yeni bir döneme hazırlanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. Bölüm izle yeni bölüm izle

Ebru’nun ihanetiyle neredeyse şok yaşamış Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli’nin tüm ikazlarına rağmen Cihan’ı devre dışı bırakır ve Fuat’ı ortaya dışında tutmak için hedefe kendisini koyar. Hızır Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan yetmiyormuş gibi acilen de eşi Ceylan’ın hayatı için üzüntü etmeye başlar. Hızır Çakırbeyli yeni oyunu sevdiklerinin canını kurtarmak için kurar.

Didem’i kaçırma girişiminde başarısız olan Kaya, bedelini canıyla öder. İdris reis oğlu Kaya’yı toprağa vermenin acısını Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı’dan dışında tutmak ister. Yaman Korkmaz’ın çevirdiği oyuna düşen İdris Reis, eski defterleri açarak memleketten akrabalarını çağırır. Çakırbeyli ailesi bütün çabalarına karşın yeni bir muhalif edinmiştir. İdris Reis’e, dürüst yolu göstermeye çalışan Tufan Reis ise arada kalır. Ortalığı yatıştırmak için yaptığı her hamlede başarısız olan Hızır Çakırbeyli de artık yeni bir mücadeleye hazırdır.

Yaman Korkmaz, çevirdiği oyunlarına bir yenisini daha ekleyerek Ceylan Çakırbeyli’nin ortadan kaldırdığı Cihan’ın yeğeni Özcan’ı ekler. Özcan’ı Hızır Ali’nin üzerine salan Yaman Korkmaz bir taşla iki kuş vurma niyetindedir. Yaman’ın bu hamlesi Façalılar ve İdris Reis arasındaki rekabeti daha da hareketlendirecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde dövme silme işlemi nasıl yapılır? Limon ve tuz ile dövme silmek mümkün mü? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.