Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV EDHO 182. yeni bölüm canlı izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak?

22

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV EDHO 182. yeni bölüm canlı izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni birim fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. birim fragmanı yayınlandı mı? EDHO 183. bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman yayımlanacak? Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! Son bölümde neler oldu?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ CANLI İZLE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır yeni bir döneme hazırlanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. Birim izle

Ebru’nun ihanetiyle adeta şok yaşayan Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli’nin bütün ikazlarına karşın Cihan’ı devre dışı bırakır ve Fuat’ı ortaya hariç tutmak için hedefe kendisini koyar. Hızır Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan yetmiyormuş gibi acilen de eşi Ceylan’ın hayatı için üzüntü etmeye başlar. Hızır Çakırbeyli yeni oyunu sevdiklerinin canını kurtarmak için kurar.

Didem’i kaçırma girişiminde başarısız olan Kaya, bedelini canıyla öder. İdris reis oğlu Kaya’yı toprağa vermenin acısını Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı’dan dışında tutmak ister. Yaman Korkmaz’ın çevirdiği oyuna düşen İdris Reis, eski defterleri açarak memleketten akrabalarını çağırır. Çakırbeyli ailesi tüm çabalarına rağmen yeni bir rakip edinmiştir. İdris Reis’e, dürüst yolu göstermeye çalışan Tufan Reis ise arada kalır. Ortalığı sakinleştirmek için yaptığı her hamlede başarısız olan Hızır Çakırbeyli de bundan böyle yeni bir mücadeleye hazırdır.

Yaman Korkmaz, çevirdiği oyunlarına bir yenisini daha ekleyerek Ceylan Çakırbeyli’nin ortadan kaldırdığı Cihan’ın yeğeni Özcan’ı ekler. Özcan’ı Hızır Ali’nin üzerine salan Yaman Korkmaz bir taşla iki kuş dövme niyetindedir. Yaman’ın bu hamlesi Façalılar ve İdris Reis arasındaki rekabeti daha da hareketlendirecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV EDHO 182. yeni bölüm canlı izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak?

EDHO YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Benim hayatımın bedeli bu…”

Hızır Çakırbeyli, annesinin acısını yaşamaya fırsat bulamadan eşi Ceylan Çakırbeyli ve Bahar Sincanlı’nın kaçırılmasıyla bir şok daha yaşar. Eşini kurtarmak için hemen her yola başvuran Hızır Çakırbeyli, hasmı Yaman Korkmaz’ın da yardımıyla Fuat’ın peşine düşer. Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli’ye yardım elini uzatırken bir taraftan da kendi planlarını uygulamaya başlar. Ceylan Çakırbeyli için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda Fuat’ı da ortdan kaldırır.

İdris Reis oğlu Kaya’nın hesabını sormak için akrabalarıyla birlikte plan yapar. Façalı ailesinin evine baskın yapmaya hazırlanan İdris Reis’in kardeşi Demir, beraber meslek tuttuğu Yaman Kormaz’ın kurduğu oyunda piyon olmaya hazırdır. Abisinin emri ile masa liderliğine gelen İlyas Çakırbeyli ise yaşanan kargaşa ortamından yürüyüp gitmek ister. İlyas Çakırbeyli eşi Ömür’le birlikte yurt dışına çıkma planları yapar.

Ebru’nun alçak çıkmasının arkasından yaklaşık olarak diken üzerinde duran Hızır Çakırbeyli, kendisine operasyon aranjör şebekenin başındaki Fethi’ye ulaşmak için plan yapmaya başlar. Fuat’ın ortadan kalkmasıyla yeni bir oyun kuran Fethi ise Hızır Çakırbeyli’ye kendi kalesinde ders vermek ister. Fethi, Hızır Çakırbeyli’nin otelinde canından çok sevdiği yeğenine pusu kurar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV EDHO 182. yeni bölüm canlı izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 183. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. yeni bölüm fragmanı az önce yayınlanmadı. Yeni fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCULARI KİMLER?

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca): Hızır Reis olarak anılmaktadır.

Ceylan Özsoy (Sanem Çelik): Hızır’ın eski sevgilisi.

Tufan Tezyürek (Hüseyin Avni Danyal): Hızır’ın dostu.

Alparslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer): Hızır’ın yeğeni.

İlyas Çakırbeyli (Ozan Akbaba): Hızır’ın kardeşi.

Fahri (Kenan Çoban): Hızır’ın dostu.

Öksüz Doğan (Ali Sürmeli): Hızır’ın dostu.

Hayriye Çakırbeyli (Sabina Toziya): Hızır ve İlyas’ın annesidir.

Ömür Çakırbeyli (Ceren Benderlioğlu): Haşmet ve Behzat’ın kız kardeşi.

Hızır Ali Çakırbeyli (Yalçın Hafızoğlu): Hızır ve Ceylan’ın oğlu.

Emine Façalı (Sevil Akı Saner): Tipi’nin ablası.

Behzat Façalı (Emir Benderlioğlu): İlyas’ın kayınbiraderi.

Haşmet Façalı (Turgut Tunçalp): İlyas’ın kayınbiraderi.

Tipi/Murat İspirli (Savaş Özdemir): Masa’nın bir üyesi.

Rafet Avcı (Şener Savaş): Masa’nın bir üyesi.

Hatice Kalkandere (Mutluluk Kıranlı): Hızır ve İlyas’ın teyze kızı.

Enişte/Temel Kalkandere (Hakan Karsak): Hızır’ın en güvendiği adamı.

Şahin Ağa (Turgay Tanülkü): Hızır’ın en güvendiği dostu ve us hocasıdır.

Bir önceki yazımız olan EDHO canlı izle! EDHO 182. yeni bölüm canlı izle! ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! Full izleme linki! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.