Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV EDHO 189. yeni bölüm canlı izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak?

14

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV EDHO 189. yeni bölüm canlı izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak?

Kuvvetli oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken ATV’nin sevilen dizisi Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu sezonunun da gözdesi olacağının sinyallerini verdi. Başrolünde Oktay Kaynarca’nın bir mafya liderini canlandırdığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, televizyon macerasına kaldığı yerden devam ediyor. EDHO 190. bölüm fragmanı çıktı mı? Yeni bölüm fragmanı nereden izlenir?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ CANLI İZLE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır, Ceylan’ın ayak izlerini peşine düşüp takip ediyor.

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin infaz edilmesinin peşinde intikam yemini eder. Gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, eşinin attığı her adımı izleyerek sorumluları bulmak ister. Tuncay ise Ceylan Çakırbeyli’nin infazından sorumluluk sahibi olanları Hızır Çakırbeyli’ye yem yapar ve onu da tuzağa çekmek ister. Hızır Çakırbeyli, izlediği adımların ardındaki av mı avcı mı olacağına karar belirlemek zorunda kalır.

Masada kardeşi Selman’ın infaz edilmesinin ardından sinirini babası Hamdi Korkmaz ve Seko’dan çıkaran Yaman Korkmaz, tarafını seçmek zorunda kalır. Tuncay ve İshak ise Yaman Korkmaz’ı değil etmesi için işi Demir’e ihale eder. Yaman Korkmaz’ı bitirmek için Ankara’dan ekip çağıran Demir, kendi kazdığı kuyuya düşer ve Haşmet Façalı’nın uzattığı namlu sonu olur.

Kimsesiz Doğan’ı ortadan uyandırmak için canla başla uğraşan Hamdi Korkmaz, oğlu Selman’ın infazından da onu sorumlu tutar. Bu kere kendi işini kendi yerine getirmek isteyen Hamdi Korkmaz, ortalığı savaş alanına çevirir.

EDHO YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Seni Doğan’ın elinden ben bile kurtaramam!”

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin sonunu hazırlayan Tuncay’ı yakalar. Tuncay’ın bağlı olduğu şebekeyi çözmek ve eşine yapılanı ödetmek gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, vereceği bu kararda en fazla ailesine ve dostlarına güvenir. Tuncay’ı sorgulaması için İlyas’a izin veren Hızır Çakırbeyli, bir yanlamasına da Bahar’ın yardımıyla Yavuz’u kendi tarafına çekmeye hazırlanır.

Tuncay’ın söylediklerini dinlemesi için Yaman Korkmaz’ı çağıran İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, duydukları karşı az daha şok yaşar. Tuncay, Korkmazlarla yeşermeye başlayan arkadaşlık filizini kesmek için Yaman Korkmaz ve Avukat Ebru’nun dar aşk yaşadığını Behzat’a söyler.

Tuncay’ın yakalanmasıyla panik yaşayan istihbarat İlhan’ın yaptığı hamle ise ortalığı daha da karıştır. İlhan yüzünden Tuncay’ı elinden kaçıracağını anlayan Hızır Çakırbeyli, diğer bir saldırı yapar.

Çakırbeyli ailesinde sular durulmaz. defalarca yaşadıkları kayıplarla birbirlerine daha da kenetlenen ailenin içine bu kere giren kara kedi ise Alpaslan’ı ayağa uyandırmak için canla başla çalışan Pınar olur. Ömür ise Pınar’ın eşi İlyas’a aleyhinde olan ilgisini hisseder.

Öksüz Doğan’a hamlesini yapan Hamdi Korkmaz, amacına ulaşamaz. Bu kere sıra Kimsesiz Doğan’a kazanç. Karabasan gibi çökmeye hazırlanan Kimsesiz Doğan, Hamdi Kormaz’a dersini verir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz canlı izle! ATV EDHO 189. yeni bölüm canlı izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 190. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. yeni bölüm fragmanı hemen şimdi yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugünkü bölümden sonradan yayınlanması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCULARI KİMLER?

Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca): Hızır Reis olarak anılmaktadır.

Ceylan Özsoy (Sanem Çelik): Hızır’ın eski sevgilisi.

Tufan Tezyürek (Hüseyin Avni Danyal): Hızır’ın dostu.

Alparslan Çakırbeyli (Yunus Emre Yıldırımer): Hızır’ın yeğeni.

İlyas Çakırbeyli (Ozan Akbaba): Hızır’ın kardeşi.

Fahri (Kenan Çoban): Hızır’ın dostu.

Öksüz Doğan (Ali Sürmeli): Hızır’ın dostu.

Hayriye Çakırbeyli (Sabina Toziya): Hızır ve İlyas’ın annesidir.

Ömür Çakırbeyli (Ceren Benderlioğlu): Haşmet ve Behzat’ın kız kardeşi.

Hızır Ali Çakırbeyli (Yalçın Hafızoğlu): Hızır ve Ceylan’ın oğlu.

Emine Façalı (Sevil Akı Saner): Tipi’nin ablası.

Behzat Façalı (Dikte Benderlioğlu): İlyas’ın kayınbiraderi.

Haşmet Façalı (Turgut Tunçalp): İlyas’ın kayınbiraderi.

Tipi/Murat İspirli (Savaş Özdemir): Masa’nın bir üyesi.

Rafet Avcı (Şener Savaş): Masa’nın bir üyesi.

Hatice Kalkandere (Mutluluk Kıranlı): Hızır ve İlyas’ın teyze kızı.

Enişte/Temel Kalkandere (Hakan Karsak): Hızır’ın en güvendiği adamı.

Şahin Ağa (Turgay Tanülkü): Hızır’ın en güvendiği dostu ve hafıza hocasıdır.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi ilde, ilçede ve semtte yapılıyor? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 166 bölüm ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ne zaman başlıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.