Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Didem kimdir, kaç yaşında? Gizem Arıkan hangi dizilerde oynadı?

26

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Didem kimdir, kaç yaşında? Gizem Arıkan hangi dizilerde oynadı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Didem karakterine Gizem Arıkan yaşam vermektedir. İzleyiciler Didem’in kim olduğunu araştırıyor. EDHO’nun Didem’i Gizem Arıkan 1994 yılında doğmuştur. Peki ama Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Didem’i Gizem Arıkan kimdir?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Didem kimdir?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Didem karakterini Gizem Arıkan canlandırmaktadır. EDHO Didem Façalı Haşmetin Kızıdır. 

Gizem Arıkan kimdir?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Didem karakteriyle antre yapan oyuncu Gizem Arıkan 1994 yılında İstanbul ’da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu ilk olarak Aşkın 5 Hali adlı filmle kamera karşısına geçmiş ve sonradan Organik Aşk adlı filmle adını duyurmuştur. Hoş oyuncu oyunculuğun yanı sıra seslendirme çalışmaları da yapmaktadır. Arıkan son olarak Zarar Görmüş Kuşlar adlı dizide yer almıştı.
 

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte tam kadro Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosu başlıklı makalemizde atv canlı izle, dizi izle ve eşkıya dünyaya hükümdar olmaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.