Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosu

172

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosu

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Sanem Çelik’in yer aldığı ‘Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümleri yayınlanmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Onur Tan, Zübeyr Muhakkak, Baran Özçaylan’ın üstlendiği dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sürükleyici hikayesiyle izleyici kadar merak ediliyor. Peki ama Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncuları kim?

Peki fakat Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncuları kim?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları arasında Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü, Yalçın Hafızoğlu, Pelin Akil, Engin Benli, Turgut Tunçalp, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu yer alıyor.

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncu Kadrosu
Oktay Kaynarca
Hızır Çakırbeyli
Annesi ona Hızır diye hitap ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır’ın hayatını değiştiren durum ise ağabeyi Ömer’in hasımları göre öldürülmesidir. Fazla sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağabeyinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar… İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor lakin bir taraftan da diyor fakat hiçbir şey eskisi gibi olmayacak…

Sanem Çelik
Ceylan
Eniştesi Ömer Çakırbeyli’nin ölümüyle ablası Handan’la birlikte Ceylan da sürgün hayata mahkum kalmıştır. Hızır bu olaydan sonradan Meryem ile evlenip hayatına devam ederken Ceylan ne aşkını ne de ona yapılanları unutabilir. Hafızası da duyguları dek kuvvetlidir Ceylan’ın. Sevdasına karışan nefretiyle hesap soracağı günü bekler; ama O sabırlı bir kadındır. Öyle sabırlıdır ama ona bunu yapanların karşısına çıkmak için yirmi sene bekleyebilmiştir. Yeğeni Alparslan zarar görmesin diye hayatından vazgeçmeyi göze alacak dek gözü pek genç bir kadınken, seneler sonra kaybedecek bir şeyi kalmamış daha da enerjik bir bayan olarak karşısına çıkar Çakırbeyli ailesinin.

Muzip tavırları, kimseye benzemeyen kendine has duruşu O’nu diğer “mafya” kadınlarından ayırır. Genç yaşta büyük sıkıntılar çekmiş, etrafındakilerin ona biçtiği hayatı yaşamak zorunda kalmışsa da kendini karanlığa hükümlü etmemiştir. Hayat enerjisiyle etrafına ışık saçarken düşman bellediklerini de âmâ edebilir. Kafasına koyduğunu yapmaktan çekinmeyecek Ceylan’ın geri dönüşü herkesi tedirgin eder.

Yoruma kapalı.