Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte tam kadro Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosu

31

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte tam kadro Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosu

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Sanem Çelik ’in yer aldığı ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ’ın yeni bölümleri yayınlanmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Iftihar Tan, Zübeyr Muhakkak, Baran Özçaylan ’ın üstlendiği dizi Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz sürükleyici hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki fakat Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncuları kim?

Peki ama Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncuları kim?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları aralarında Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü, Yalçın Hafızoğlu, Pelin Akil, Engin Benli, Turgut Tunçalp, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu yer alıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncu Kadrosu
Oktay Kaynarca
Hızır Çakırbeyli
Annesi ona Hızır diye hitap ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır’ın hayatını değiştiren durum ise ağabeyi Ömer’in hasımları tarafından öldürülmesidir. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağabeyinin intikamını alarak önce cezaevine sonradan yeraltı dünyasına giriyor. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar… İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor lakin bir taraftan da diyor oysa hiçbir şey eskisi gibi olmayacak…

Sanem Çelik
Ceylan
Eniştesi Ömer Çakırbeyli’nin ölümüyle ablası Handan’la birlikte Ceylan da sürgün hayata hükümlü kalmıştır. Hızır bu olaydan daha sonra Meryem ile evlenip hayatına devam ederken Ceylan ne aşkını ne de ona yapılanları unutabilir. Hafızası da duyguları kadar kuvvetlidir Ceylan’ın. Sevdasına karışan nefretiyle hesap soracağı günü bekler; ama O sabırlı bir kadındır. Pek sabırlıdır ama ona bunu yapanların karşısına çıkmak için yirmi yıl bekleyebilmiştir. Yeğeni Alparslan zarar görmesin diye hayatından vazgeçmeyi göze alacak kadar gözü öyle genç bir kadınken, seneler sonra kaybedecek bir şeyi kalmamış daha da kuvvetli bir kadın olarak karşısına çıkar Çakırbeyli ailesinin.

Muzip tavırları, kimseye benzemeyen kendine has duruşu O’nu öteki “mafya” kadınlarından ayırır. Genç yaşta büyük sıkıntılar çekmiş, etrafındakilerin ona biçtiği hayatı yaşamak zorunda kalmışsa da kendini karanlığa hükümlü etmemiştir. Hayat enerjisiyle etrafına ışık saçarken düşman bellediklerini de kör edebilir. Kafasına koyduğunu yapmaktan çekinmeyecek Ceylan’ın geri dönüşü herkesi huzursuz eder.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Doğan Baba Ali Sürmeli kimdir?

Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu.
Ali Sürmeli 1959 yılında doğdu. Aslen mus-Varto Omeriyan köyündendir. Babası Anadolu’da birçok şehirde ödev yapmış bir postacıydı. babasının görevleri nedeni ile Solhan ve Karlıova, Elazığ, Palu, Doğancılar, Diyarbakır ve Bursa da bulundu. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden 1985 yılında mezun oldu. Sokak Tiyatrosu, Dostlar Tiyatrosu ve Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. 1988 yılında “Dönüş” adlı film ile sinema dünyasına girdi. İsmail Dümbüllü, Ulvi Uraz, 1996 yılında 8. Ankara Ulusal Film Yarışması “Asistan Erkek Oyuncu” ödülünü aldı.
1995 yılında “Sokaktaki Adam” rolü ile SİYAD Ödüllerine değerinde görüldü. 1998yılında “Karşık Pizza” adlı filmde rol aldı. 1999 yılında başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun yer aldığı “Deli Yürek” adlı televizyon dizisinde Turgay Atacan rolünde görüldü. 2000 yılında Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “Filler ve Çimen” adlı sinema filmiyle “En İyi Asistan Erkek Oyuncu” ödülünü aldı.

2001 yılında Semir Aslanyürek’in yönettiği “Şellale” adlı filmde Süleyman adlı karakteri canlandırdı. “Aşka Sürgün”, “Yağmurdan Sonra”, “Hürrem Sultan” gibi televizyon dizilerinde rol aldı. 2006 yılında Semir Aslanyürek’in “Eve Giden Yol 1914” ve Ömer Fark Sorak’ın “Imtihan” adlı filmlerinde rol aldı.

2014 yılında “Beyaz Karanfil” adlı dizide Kenan Çoban, Hakan Boyav ve Ali Sürmeli başrollerde oynadı.

1 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren, senaryosunu yazan ve yönetmenliğiniMahsun Kırmızıgül’ün yaptığı “Mucize” adlı sinema filminde Talat Bulutbaşrolde olarak bir öğretmeni canlandırırken Mahsun Kırmızıgül, Mert Turak,Erdem Yener, Büşra Pekin ile birlikte rol aldı.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sezai kimdir, kaç yaşında? Özgür Dağ hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 1.sezon ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 167 bölüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.