Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir? Dilşad Şimşek kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

25

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir? Dilşad Şimşek kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Avukat Ebru kimdir? soruları dizinin yeni bölümüne damga vurdu. ATV’de her salı 20:00’de yayınlanan EDHO’da yeni bölümde Avukat Ebru öne çıktı. Peki ama Ebru’yu canlandıran Dilşad Yıldırım kimdir? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru’yu Dilşad Şimşek canlandırmaktadır. Ebru dizide hain olarak adlandırılmaktadır. 

Dilşad Yıldırım kimdir, kaç yaşında?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru karakterine yaşam veren Dilşad Şimşek 25 Kasım 1980 yılında Norveç’te doğdu. Burada 13 sene kaldıktan sonradan İzmir’de de 14 sene baştan başa yaşadı ve İstanbul’a geldi. “London School of Public Relations” mezunudur. Türkiye’ye geldiği birincil yıllarda reklamcı olarak McCann Erickson’da çalıştı. 1.5 yıl değin BKM Prot ekibinde bulundu. Daha ardından 2 sene daha sürekli oyunculuk eğitiminin gerisinde TV’de çalışmaya başladı.

İlk olarak “Fazla Güzel Hareketler Bunlar” programında kısa bir dönem yer aldı. daha sonra ilk TV dizisi olan “Gün Akşam Oldu” Filiz Akın ve Halil Ergül`ün küçük kızı “Türkan” karakterini canlandırdı. Sonraki sezonda “Tutsak Şehrin Gözyaşları” dizisinde “Komiser Elif” karakteri rolünde yer aldı. 2013-2014 döneminde ise “Esra” karakteri ile “Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide rol aldı ve bunun yanı sıra birçok reklam filmlerinde de yer aldı.

Son olarak Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru karakteriyle dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Didem kimdir? Gizem Arıkan kaç yaşında? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, façalı haşmet ve gizem arıkan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.