Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir, gerçek adı? Dilşad Şimşek kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

137

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir, gerçek adı? Dilşad Şimşek kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avukat Ebru kimdir? soruları dizinin yeni bölümüne damga vurdu. ATV’de her salı 20:00’de yayınlanan EDHO’da yeni bölümde Avukat Ebru öne çıktı. Peki fakat Ebru’yu canlandıran Dilşad Şimşek kimdir? 

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru’yu Dilşad Şimşek canlandırmaktadır. Ebru dizide hain olarak adlandırılmaktadır. 

Dilşad Yıldırım kimdir, kaç yaşında?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru karakterine yaşam veren Dilşad Şimşek 25 Kasım 1980 yılında Norveç’te doğdu. Burada 13 sene kaldıktan sonra İzmir’de de 14 yıl boyunca yaşadı ve İstanbul’a geldi. “London School of Public Relations” mezunudur. Türkiye’ye geldiği ilk yıllarda reklamcı olarak McCann Erickson’da çalıştı. 1.5 yıl kadar BKM Prot ekibinde bulundu. Daha ardından 2 yıl daha devamlı oyunculuk eğitiminin arkasında TV’de çalışmaya başladı.

İlk olarak “Çok Hoş Hareketler Bunlar” programında kısa bir dönem yer aldı. sonradan birincil TV dizisi olan “Gün Akşam Oldu” Filiz Akın ve Halil Ergül`ün küçük kızı “Türkan” karakterini canlandırdı. Sonraki sezonda “Esir Şehrin Gözyaşları” dizisinde “Komiser Elif” karakteri rolünde yer aldı. 2013-2014 döneminde ise “Esra” karakteri ile “Sana Bir Giz Vereceğim” adlı dizide rol aldı ve bunun yanı sıra birçok reklam filmlerinde de yer aldı.

Son olarak Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru karakteriyle dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Yoruma kapalı.