Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir, kaç yaşında? Dilşad Şimşek nereli, hangi dizilerde oynadı?

13

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir, kaç yaşında? Dilşad Şimşek nereli, hangi dizilerde oynadı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avukat Ebru kimdir? soruları dizinin yeni bölümüne damga vurdu. ATV’de her salı 20:00’de yayınlanan EDHO’da yeni bölümde Avukat Ebru öne çıktı. Peki lakin Ebru’yu canlandıran Dilşad Şimşek kimdir? 

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru’yu Dilşad Şimşek canlandırmaktadır. Ebru dizide alçak olarak adlandırılmaktadır. 

Dilşad Yıldırım kimdir, kaç yaşında?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru karakterine yaşam veren Dilşad Yıldırım 25 Kasım 1980 yılında Norveç’te doğdu. Burada 13 yıl kaldıktan daha sonra İzmir’de de 14 sene her tarafında yaşadı ve İstanbul’a geldi. “London School of Public Relations” mezunudur. Türkiye’ye geldiği birincil yıllarda reklamcı olarak McCann Erickson’da çalıştı. 1.5 yıl kadar BKM Prot ekibinde bulundu. Daha ardından 2 yıl daha sürekli oyunculuk eğitiminin ardındaki TV’de çalışmaya başladı.

İlk olarak “Çok Hoş Hareketler Bunlar” programında kısa bir dönem yer aldı. sonradan birincil TV dizisi olan “Gün Akşam Oldu” Filiz Akın ve Halil Ergül`ün küçük kızı “Türkan” karakterini canlandırdı. Sonraki sezonda “Esir Şehrin Gözyaşları” dizisinde “Komiser Elif” karakteri rolünde yer aldı. 2013-2014 döneminde ise “Esra” karakteri ile “Sana Bir Giz Vereceğim” adlı dizide rol aldı ve bunun yanı sıra birçok reklam filmlerinde de yer aldı.

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ebru karakteriyle dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi kimdir, nasıl öldü? Savaş Özdemir diziden ayrıldı mı? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 1.sezon ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 167 bölüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.