Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hamdi Baba kimdir, gerçek adı ne? Muhammed Cangören kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

86

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hamdi Baba kimdir, gerçek adı ne? Muhammed Cangören kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her salı atv’de yayınlanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Hamdi Baba karakteri ilgiyle araştırılıyor. Hamdi Baba karakterini Muhammed Cangören canlandırıyor. İşte Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Hamdi Baba’sı Muhammed Cangören hakkında bilgiler…

Muhammed Cangören kimdir?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Hamdi karakterini canlandıran Muhammed Cangören; 1951 tarihindeAfganistan’da yer alan Mayısmana şehrinde dünyaya gelmiştir. Sanatkâr oyucu İkinci Bahar dizisinde Bekir Ağa rolü ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Devamında “Berivan” dizisinde “Kara Duran” karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Fakat ülke çapında tanınması “Kurtlar Vadisi” dizisinde Abuzer Kömürcü karakterine hayat vermiştir. Bundan sonra yer aldığı dizlerde izleyenler defalarca bu karakteri arar olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Deniz Erhan Murathanoğlu son yolculuğuna uğurlandı başlıklı makalemizde deniz erhan murathanoğlu, deniz erhan murathanoğlu eski fotoları ve deniz erhan murathanoğlu kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.