Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas kimdir? Ozan Akbaba kaç yaşında?

13

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas kimdir? Ozan Akbaba kaç yaşında?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas karakterine Ozan Akbaba yaşam vermektedir. İzleyiciler İlyas’ın kim olduğunu araştırıyor. EDHO’nun İlyas’ı Ozan Akbaba 39 yaşındadır. Peki fakat Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin İlyas’ı Ozan Akbaba kimdir? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas kimdir?

Çakır’ın kardeşidir. Abisinin onun hakkında en haklı olduğu konu fevri olması, gözü döndüğü zaman aklını kaybetmesi… Abisi de kendisi kadar öfkeli doğrusu lakin nasıl yapıyorsa yapıyor bunu bastırıp her zaman içten zamanda intikam almayı başarıyor. Kendisini en çok Ünal’ın oturduğu koltukta düş ediyor… Onun gibi şık, onun gibi enerjik, onun gibi çapkın almak istiyor… Yalnızca zamana ihtiyacı var, yahut bu üç özelliğe sahip…

Ozan Akbaba kimdir?

Ozan Akbaba, Türk oyuncudur. Akbaba 1982 yılında Kars’ta dünyaya geldi. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldu. 2005 yılından itibaren sinema, dizi ve tiyatro oyunlarında rol alan oyuncu, aynı zamanda film müzikleri de yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür kimdir? Ceren Benderlioğlu kaç yaşında, evli mi? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 1.sezon ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 167 bölüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.