Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür kimdir? Ceren Benderlioğlu kaç yaşında, evli mi?

10

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür kimdir? Ceren Benderlioğlu kaç yaşında, evli mi?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ömür karakterine Ceren Benderlioğlu yaşam vermektedir. İzleyiciler Ömür’ün kim olduğunu araştırıyor. EDHO’nun Ömür’ü Ceren Benderlioğlu 1983 yılında doğmuştur. Peki ama Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Ömür’ü Ceren Benderlioğlu kimdir?

Ceren Benderlioğlu kimdir?

Belli Başlı adı Ceren Şekerci olan Ceren Benderlioğlu, 1 Ekim 1983 tarihinde İstanbul, Kadıköy ’de doğmuştur. Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünden mezun olmuştur.

Ceren Şekerci, 6 Temmuz 2010 tarihinde kendisi gibi oyuncu olan Emir Benderlioğlu ile evlendi. Nur adında bir kızı vardır.

2002 yılında “Ekmek Teknesi” adlı dizide Savaş Dinçel, Kadir Çöpdemir, Peker Açıkalın, Cem Kılıç, Açelya Akkoyun, Hasan Kaçan, Sermin Hürmeriç ile beraber oynadılar.

2005 yılında yapımcılığını Necati Akpınar‘ın yaptığı, yönetmenliğini Aydınlatılmış Bulut‘un yaptığı Senarist Nuran Devres‘in yazdığı “Savcının Karısı” adlı dizide Gamze Özçelik, Âlem Okan, Şevket Çoruh, Ahmet Mekin, Ahu Yağtu, Ertan Saban ile birlikte oynadı.

2005 yılında Tomris Giritlioğlu‘nun “Kırık Kanatlar” adlı dizisinde Mehmet Ali Nuroğlu, Özge Özberk, Cansel Elçin, Begüm Birgören, Şemsi İnkaya, Saygıdeğer Soysal, Türkü Hazer, Sermiyan Midyat ile birlikte rol aldı.

2014 yılında “Kertenkele” adlı dizide Seval karakterini canlandırırken, Timur Acar, Erdinç Gülener, Şemsi İnkaya, Sinan Çalışkanoğlu, Sera Tokdemir, Selahattin Taşdöğen, Cengiz Küçükayvaz ile birlikte rol aldı.

Daha önce 2015 Eylül ayında ekrana gelmesi planlanan fakat yayınlama tarihi 2015 Ekim ayına ertelenen Çiçek dizisi iptal edildi. Başrollerini Sedef Avcı, Engin Hepileri, Başak Daşman ve Nisa Melis Telli gibi isimlerin paylaştığı Çiçek dizisi başlamadan her yerde oldu. İlk bölümleri çekilmiş olan dizide öteki rollerde Ceren Şekerci (Sevgi),Emir Benderlioğlu (Rıfat),Leyla Göksun (Elif),Bülent Şakrak (Başarı),Barış Hayta (Fatih),Kaan Ürkmez (Ozan),Meriç Başaran (İlknur anne),Murat Serezli (Fikret),Ege Kökenli (Defne),Tevfik Yapıcı (Büyükbaba) ve Fatma Karanfil (Nine) yer alıyordu.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haşmet kimdir? Turgut Tunçalp kaç yaşında? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 1.sezon ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 167 bölüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.