Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Selman Korkmaz kimdir, kaç yaşında? Soner Türker hangi dizilerde oynadı?

12

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Selman Korkmaz kimdir, kaç yaşında? Soner Türker hangi dizilerde oynadı?

ATV ’in her salı ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki lakin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Selman Korkmaz kimdir?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz Selman Korkmaz kimdir?

EDHO’da Selman Korkmaz karakterine Soner Türker hayat vermektedir. 

Soner Türker kimdir?

Soner Türker, evvelden Üçüncü zil tiyatro topluluğu ve İstanbul Devlet Tiyatrosunda oyunculuk yapmıştır.
Genel anlamda 2016 yılından bu yandan dizi ve filmlerde oyunculuk sergileyen başarılı oyuncu birincil kez Görevimiz Komedi dizisinde yer almıştı. Başrollerini Furkan Palalı, Megumi Masaki, Burhan Öçal ve Ayten Uncuoğlu’nun paylaştığı, yazan Erhan Güven’in Tahran’dan Kaçış isimli kitabından uyarlanan İstanbul, Tokyo ve Kapadokya’da çekilen Yuvaya Dönüş adlı filmde rol almıştır. Gerisinde Gecenin Kraliçesi dizisinde polis rolü ile ekran karşısına geçmiş ve ardından Diriliş: Ertuğrul dizisinde 2 bölüm oynamıştır. Avlu dizisinde 12 birim oyunculuğu ile çok sevilen ve burada Necdet rolü ile ekranlarda gördüğümüz Soner Türker, oyunculuğunu gitgide artarak geliştirmiştir.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Pınar kimdir, kaç yaşında? Zeynep Elçin hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 1.sezon ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 167 bölüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.