Genel Blog

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yok mu, neden yok, ne zaman başlıyor? EDHO geç mi başlayacak?

3

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yok mu, neden yok, ne zaman başlıyor? EDHO geç mi başlayacak?

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ne süre, saat kaçta başlayacak? Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz saat 20:00’da mi 21:00’da mı başlayacak? Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz neden değil, ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün yayınlanmayacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final mi olacak, bitti mi? ATV yayınlama akışı! Ayrıntı haberimizde.

EDHO NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BAŞLIYOR? NIÇIN GEÇ BAŞLIYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz normalde her hafta Salı günleri saat 20:00 ‘da başlıyordu. Lakin Ramazan ayında ATV’de “Nihat Hatipoğlu ile İftar” programı olduğundan nedeniyle dizi 25 dakika geç başlayacak. Yani dizi 20:25 ‘de yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizi final yapmadı veya bitmedi. Yalnızca 25 dakika geç başlayacaktır.

EDHO NEDEN GEÇ BAŞLIYOR?

Ramazan ayına özel ATV’de her gün 19:35 ile 20:25 arasında “Nihat Hatipoğlu ile İftar” programı olacak. Bundan dolayı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 25 dakika geç başlayacaktır. Kısacası dizinin yeni bölümü 27 Nisan Salı bugün saat 20:25geçe başlıyor.

ATV YAYIN AKIŞI

19:00 – ATV Başlıca Haber

19:35 – Nihat Hatipoğlu ile İftar

20:25 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

00:20 – Bir Zamanlar Çukurova

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda son bölümde neler oldu? Kırmızı Oda 34. yeni bölüm izleme linki! başlıklı makalemizde kırmızı oda ve kırmızı oda 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.