Genel Blog

Esra Kazancıbaşı kimdir, kaç yaşında? Rasim Öztekin’in eşi Esra Kazancıbaşı’nın hayatı!

840

Esra Kazancıbaşı kimdir, kaç yaşında? Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı’nın hayatı!

Ressam oyuncu Rasim Öztekin, yürek krizi sonrası kaldırıldığı hastanede tedavilere karşın kurtarılamadı. Rasim Öztekin’i n ölüm haberi sanat camiası öncelikle olmak üzere bütün Türkiye’yi içten yaralarken artist sanatçının hayatı ve ailesi ile ilgili araştırmalarda devam ediyor. Rasim Öztekin’in ölüm haberinin arkasında eşi Esra Kazancıbaşı kimdir sorusu da merak konusu olmaya başladı.

7 Mart akşam saatlerinde artist sanatçının hastaneye kaldırılmasının gerisinde hissi bir mesaj paylaşan Esra Kazancıbaşı dün akşam saatlerinde doktorun bütün müdahalelerine karşın eşi Rasim Öztekin’i kaybettiği haberini öğrendi.

6047080e70380e0a1499de14

ESRA KAZANCIBAŞI KİMDİR?

Esra Kazancıbaşı Öztekin ressam tiyatrocu Rasim Öztekin’in eşi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla ilişkiler bölümü mezunu olan Esra Kazancıbaşı tiyatrocu Rasim Öztekin’le 2005’te ikinci evliliğini yaptı. Kazancıbaşı, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Londra Şehir Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Mesleğini gazeteci olarak sürdüren Esra Kazancıbaşı afiyet alanında yaptığı programlarla daha fazla tanınıyor. Yazılmış basın ve görsel basında değişik görevlerde çalışan Esra Kazancıbaşı Medikal programını hazırlayıp sundu. Birçok ödül kazanan Ezra Kazancıbaşı Öztekin’in 4 kitabı bulunuyor.

Rasim Öztekin’in ilk eşi Zeynep Aslıhan İsbay kimdir? Pelin Öztekin’in annesi kim?

Bir önceki yazımız olan Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tekiş kimdir, gerçek adı ne? Atılgan Gümüş hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde büyük selçuklu devleti, cemal toktaş ve osman sonant hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.